• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi mikseri yada power mikseri kullanıyorsunuz? Memnunmusunuz arkadaşlar?

muratveben

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Başlıktada belirttiğim gibi hangi ses mikserini yada powermikseri kullanıyoruz arkadaşlar , memnunmuyuz , ben behringer 1832 mikser kullanıyorum piyasada pek çokta kullanan var, sorarsanız memnun olanda çok memnun olmayanda , bakalım kim ne yazcak... . Şimdiden yorumlara tesekkurler.:eek:

Cevap: Hangi mikseri yada power mikseri kullanıyorsunuz? Memnunmusunuz arkadaşlar?

frden slmlar bende yamaha mg32 var tas gibi pover bende hoparlorlerin uzreinde sub baslar mackie satalitler de yamaha dxr 12 super

Cevap: Hangi mikseri yada power mikseri kullanıyorsunuz? Memnunmusunuz arkadaşlar?

selam..mixer olarak presonus studiolive 16.0.2 kullanıyorum..kabinler aktif..subbaslar db sub15 D [category]=4&tx_amdbt_pi1[product]=13 herbiri 800 watt..üstlerinde yamaha dsr 112 var herbiri 1300 watt..toplam 4200 watt..ama kuş gibi hafifler..

selamlar...dynacord pm1600 kullanıyorum 2*700
dynacord kullanılması gereken bir mikser...zira önce behringer,leem,deton,stk,servo gibi mikser/powermikser kullandım ama dynacord bir kere alınması ve ömür boyu da kullanılması gereken bir markadır,saygılar...

bende saundcaraft mixser ve behringer ep4000 power kullanıyorum haa hoparlölerleri soracak olursa nız izmirde sakal musatafa nın yaptığı 18saund hoporler var ihtiyacımı vazlasıyla görüyor bana göre daynocord ve ev den daha iyi ama ağır lar taşımada biraz sorun yaşıyorum ama ses bakımın da 8 hperlör yerine iki tane yetiyor

qsc rmx 2450 ve startek ps 1000 birlikte jbl mr 925 2 adet ve rc 2 adet.vs vs.bazen behringer b 1220 bazen desibel veya wharfedale yerine göre değişiyor.

kardeş herşey imkan meselesi paran varsa dynacurd tavsiye ederim

kardeş herşey imkan meselesi paran varsa dynacord tavsiye ederim

izmir batı müziğe selamlar saygılar

Yorumlara devam arkadaşlar ALLEN&HEATH ZED-12FX kullanan varmı , yada nasıl bi mikser oldugunu bilen , iyimidir arkadaşlar.?