• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Harddiske karttakı seti alma

korgpa8038

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korgpa80
meraba arkadaşlar aradım aradım ama bi türlü bulamadım. şimdi ben pa80 flash carddaki backupu harddiske çekmek istiyorum nasıl yapabilirim . harddisktende flash carda başka backup atmak istiyorum .

Cevap: Harddiske karttakı seti alma

Harddiski HD Kutusu ile PC ye bağla tüm BACKUP, SET, MİDİ gibi nevalelerini önce HD ye at. Sonra HD yi çıkar Orga tak. Kartını Orga tak önce formatla sonra DİSK > Ulilites bas Page 11'e gel şu an HD yi görüyorsun, hangi karta ait backupları karta yükleyecek isen onu Durum tuşunun önüne getir enter/yes bas. Working 0% gibi mesaj çıkınca 20 dakika bekle 100% olunca org normale dönecektir. Aynı karta ait seti de orguna yükle tamamdır. Bu süre içerisinde, elektirik kesilirse, Power i kapatırsan, orgunu panikleyip elektirikten çekersen kartın bozulur bir daha çalışmaz bilgilerinize.

peki kartın içindeki backupu harddiske nasıl çekebiliyoruz org üzerinde

ORG’DAN HARTDİSKE (BEKAP) KART DİSKETİ KOPYALAMAK
Disk > Menü > Save > (Sarı Kare Şeklindeki Dosya) çıkar tekrar Save > Use F1 to selec > Save 2 kere f1 çıkan soruya enter/yes ok.

çok teşekkür ederim