• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hayalimdeki klavyeye sonunda kavuştum

• Konbuyu başlatan orhanov
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 3K

orhanov

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
evet arkadaşlar ketron xd 9 u sattım.bk 5 alacaktım alet oyuncak gibi geldi.vazgeçtim.sonra pa 80,e yöneldim.onunda temizini bulamadım temizini bulsamda pa 800 e yakın para isteniyyor biraz bütçeyi zorladım bir pa 800 aldım yani hayalimdeki klavyeye kavuştum.cihazı yeni yeni çözmeyw çalışıyorum.ben düğüncüyüm siz sevgili müzisyen arkadaşlarımdan bana düğün için hangi seti önerirsiniz. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Cevap: Hayalimdeki klavyeye sonunda kavuştum

hayırlı olsun güle güle kullanın

Hayırlı olsun pa 800 ü uzun zaman kullandım yıpranınca bende pa 900 aldım şimdi birde emo usb 2 siparişi verdim bir 5 yıl alete bir şey yapmadan gider .Sana tavsiyem piyasa setleriyle hiç uğraşma vakit kaybı çoğunun user ları eksik kimisinin introları tat vermiyor yani kısacası ortalık set çöplüğü bir alete o kadar para vemeyi göze alıyorsak orjinal setlere vereceğimiz parayıda gözden çıkarmalıyız zaten korgu korg yapan emo;ce gibi setlerdir piayasa setleriylede tabiki düğün yaparsın fakat kendi çaldığından zevk alamak ve alaetin hakkını vermek istiyorsan sana önerim emo nun pa3x ve pa 900 için şu anda piyasaya sürdüğü setidir tabiki pa 800 için setin düzenlenmesi gerekiyormuş biraz beklersen pa 800 içinde emonun setini kullanabilrisin .

hayırlı olsun hocam, arkadaşımızı yanlış yönlendirmeyelim lütfen... paralı usb setlerin hemen hemen hepsini biliyorum ve hepsinde bi eksiklik var.. kendin orgu çözünce setini diz, bende ilk aldıgımda piyasdaaki bütün setleri kurcaladm ettim baktım olmuyor 0 dan başladım ve setimi dizdim... bi sezon ekmek yedim

Paralı setlerin hemen hemen hepsinden bahsetmiyorum ben Emo nun pa 3x ve pa 900 için yeni çıkardığı setden bahsediyorum eğer bu set için konuşuyorsan eksikleri nedir bir sıralarsan bizlerde öğrenmiş oluruz istediğin kadar ordan burdan set al kendin zaman harca emo korg 2 setinin yerini tutar diye iddia ediyorsan ve eksikleri var diyorsan o zaman ya biz enayiyiz gidip 300 euro veriyoruz yada sen akıllsın kendi setini eksiksiz yapıyorsun.

bende kendi setimi kendim yaptım diğer setlerden toparladım ve birleştirdim 1 yıl uğraştım seti düzenlemek için

Dediğin gibi dostım bir set hazırlamak emek ve zaman istiyor yoksa piyasadaki setler iş görmez mi tsbiki görür .

pıyasa dakı en ıyı set goktug albayrak set ertaç in duzenledığı 64 mb ıçn

Kardeş bu setin 120 mb olanı var sitede fakat linkler ölmüş sizde varsa upload edebilme imkanınız varsa seviniriz.

bende goktug tabanlı ertaç 2013 set var 180 mb dı son yaptıgım duzenlemeden sora 200 mb oldu paralı setlerden toparladım bakım varsa paylasırm