• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hayalimdeki klavyeye sonunda kavuştum

• Konbuyu başlatan orhanov
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 3K
Cevap: Hayalimdeki klavyeye sonunda kavuştum

Kardeşim paylaşırsan çok iyi olur emeğine sağlık yalnız benim klavye pa 900 192 mb 200 mb yüklenmez 180 mb lığı paylaşırsan sevinirim yada 200 mb yüklense sorun olur mu klavye için.

Paralı setlerin hemen hemen hepsinden bahsetmiyorum ben Emo nun pa 3x ve pa 900 için yeni çıkardığı setden bahsediyorum eğer bu set için konuşuyorsan eksikleri nedir bir sıralarsan bizlerde öğrenmiş oluruz istediğin kadar ordan burdan set al kendin zaman harca emo korg 2 setinin yerini tutar diye iddia ediyorsan ve eksikleri var diyorsan o zaman ya biz enayiyiz gidip 300 euro veriyoruz yada sen akıllsın kendi setini eksiksiz yapıyorsun.

eksik her sette olur..lütfen taraflı yorum yazmayınız..hersey herkesin hoşuna gidecek diye birşey yok..emo güzel set ama ecoda güzel set...misal emoda olanlar ecoda yok ecoda olanlar emoda yok..emonun ritimleri dinlediğim kadarıyla a2000den çevrilmiş çogu..

üstadım hayırlı olsun allah bol kazanclar versin inşalah basbur set fena değil bir dene istersen

merhaba.Ben ketron kullanıcısıyım.Xd9 kullanıyorum.Klavyenizi satmışsınız.yeni klavye almışssınız hayırlı ve uğurlu olsun.Şunu belirtmeden geçemiyeceğim.Ketron kullanan lar ketrondan korg kullananlar da korg dan vazgeçemez.Çünkü her iki klavyenin yeri farklıdır.Ketron açık havada ve hertürlü ortamda sertliği ve doygunluğunu muhafaza eder.Korg ise gerçek -naturel ve set bolluğu ile vazgeçilmezdir.Özetle ketron ketroncu korg korgcudur.Kardeşiz hepsi bu.