• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Herkezin Bekledigi Soru Mıdı Nasıl Bilgisayara Bağlanır?ve diğer sorular :)

xcinox96

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Piranha Acoustica S Type
arkadaşlar öncelikle merhaba,

bu konuyu anlatmamın sebebi bir çoğumuz mıdıyı bilmiyoruz,nasıl bağlandını merak ediyoruz bakın şimdi çok kolay öncelikle bi mıdı org alıyosunuz ve bi tane kablo alıyoruz yakında sölicem tavsiyeyi kabloyu nese sonra mıdı ın mıdı out girişlerini ve bilgisayara nasıl takıcamız

öncelikle mıdı usb kablo alıyoruz sonra kablo 25 tl 100 tl arasıdır 25 tllik kablo yeter ve arkadaşlar mıdı ın ve mıdı out girişine takıyorum kabloyu ve diğer ucunda bulunan usb girişinide bilgisayara takıyoruz ve ardından fl studıodaki options dan mıdı settings se giriyoruz orda zaten orgu ismi çıkar ortada ve orda bi enable kutucugu görüyoruz onu açıyoruz zaten büyük bi ihtimal kapalıdır.ve sonra eğer orgun tuşu basdıysak ses gelmiyosa klavye kapalıdır onu açmak için fl studıodaki klavye kutucunu açıyoruz onu resimle östericem bi ara iş te bu kadar diğer bölümümzde videolu anlatım yapıcam

Sorularınız Olursa Yorum Atın Teşekkürü Eksik Etmeyin ALİ MÜZİK YAKINDA GELİYORUM

Cevap: Herkezin Bekledigi Soru Mıdı Nasıl Bilgisayara Bağlanır?ve diğer sorular :)

teşekkürler bende henüz yeni öğrenmiş oldum...

Cevap: Herkezin Bekledigi Soru Mıdı Nasıl Bilgisayara Bağlanır?ve diğer sorular :)

bi şey değil kardeşim bi yararımız olduysa ne mutlu bize :)

arkadaş anlatmış ama yarım yamalak anlatıp geçmiş -midi in midi out orgun arka kısmında mevcut olup çalışma esnasında ters bağlantı yapılmaıdır önce org dan midi in yerine kablonun out çıkışını midi out yerine ise kablonun midi in girişini bağladıktan sonra fl den ayarların yapılması gerekir bunu yaptığımızda ise sadece fl den gelen sesleri orgun tuşlarından çalabiliyosun ve fl ye kayıt yapıp daha sonra midi olarak kaydediyosun

bilgi icin tesekurler

piranha acoustica t type org diye bir alet satın aldım bu konuda beni aydılatırsanız sevinirim. bilgisayara nasıl bağlanacak md nasıl çalınacak ve nereden bulunacak bu md ler gibi vs yardım ederseniz sevinirim.