• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hindistan Seyahatim.. İzlenimlerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hindistan Seyahatim.. İzlenimlerim..

hocam birde bu seyahat üstüne bir SLUMDOG MILLIONER izleyin derim :D

Sayın arkadasım oradakı dugunden bahsetmııssınız. Acaba oradada herkes edi zurna derdindemiydi. Dugunde hangi klavyeler vardı .Korgmu rolandmı yamahamı tartısması varmıydı. muzısyenelr arasında.Gündem yaylı yada kempa yaylı tartısması varmıydı Bır hınt zurnasını sampler yapıp getırseydınız burada korg setlerıne bu zurnayı satar ıyıbır para kazanabılırdınız bunlardan dolayı cok onemlı bır detayı atlamıssınız acıkcası merak ettım degerlı dostum :)

Yinede değişik ülkeler görmek güzel olsa gerek.Ne olursa olsun insanın ufku genişler...

Bu arada bakan organizasyonu demişsin sanırım bizim bakanlar Hindistan örneğinde olduğu gibi bazı ülkelerle kıyaslandığında ülkemiz güllük gülistanlık geliyordur.Birazda Kanada Finlandiya İsveç gibi ülkelere gitsinler ülkemizi oralarıyla kıyaslasınlar...(medeni ve insanca yaşamak anlamında yanlış anlaşılmasın güzel ülkemizi hiç bir ülkeye değişmem)...

hocam izlenimlerini paylaştığın için teşekkürler. bence bu konuda bir foto blog oluştur ve diğer ülkelerdende yakaladığın kareleri bu blogda toparla. sonrada profiline sabit bir link koyarsın bizlerde böylelikle bu fotoğraflara ulaşmış oluruz. yurtdışı seyahati başka bir duygu insana şu sözü doğrulatıyor ''bülbülü altın kafese koymuşlar yinedeah vatanım!! demiş :) tekrar teşekkürler

Uğur abi bizde ne heyeti biter nede gezmeleri allah kolay gelsin

Sabiha gökçen de vip bölümünde güvenlik amiri iken çok karşıldadım sizin heyetleri abi ALLAHTAN kurtuldum 12 saat askerdim

Sayın arkadasım oradakı dugunden bahsetmııssınız. Acaba oradada herkes edi zurna derdindemiydi. Dugunde hangi klavyeler vardı .Korgmu rolandmı yamahamı tartısması varmıydı. muzısyenelr arasında.Gündem yaylı yada kempa yaylı tartısması varmıydı Bır hınt zurnasını sampler yapıp getırseydınız burada korg setlerıne bu zurnayı satar ıyıbır para kazanabılırdınız bunlardan dolayı cok onemlı bır detayı atlamıssınız acıkcası merak ettım degerlı dostum :)

Valla arkadaşım ekteki linktende göreceğin üzere adamlar genelde üflemeli ve vurmalı çalgılar ile kutluyorlar.. Tüpün üzerine avize koyup ışık elde ediyorlar "avize adamlar" ama, tüple org çalıştırabiliyorlar mı bilmiyorum :) Onun için set bulamadım, güzel bi hint seti :D

Mi karar çaldıklarına eminim ama :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Canını zor kurtarmışın usta :) şaka bi yana zamanında ve hala dış ülkelerde vatanımıza yapılan eleştirileri anlar oldum..

Seyahatlerinizi buradan paylaşmanız çok hoş doğrusu.sayenizde bir sürü şey öğrendik birinci ağızdan hemde.diğer gezi izlenimlerinizi de(sosyo-kültürel yönden) anlatırsanız yararlanmış oluruz.sağlık esenlik dileklerimle..

Memnuniyetle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...