• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

i 30 cular nerdesiniz

Piyanist şantör ,evlat ben maktas ,hani ümit setin korg 130 için yaptiğin yayinla da kullanalim,,,

şu an daha hazır değil bu işler kolay değil çok zaman alıyor 5-6 ay sürer ben sadece örnek verdim nasıl olacağı ile ilgili fikir olsun diye ben başka işler ile uğraşıyorum esas işim müzik değil hobi olarak ilgileniyorum sadece

Cevap: i 30 cular nerdesiniz

evet arkadaşlar kolay gelsin öncelikle,i 30 cuları bu sayfada toplayabiliriz.şu zamanda elimizdeki parayı teknolojiye yatırmak yerine elimizdeki aletle yetinmesini ve yenilikler yapmasını bilelim.hazıra dağ dayanmaz değilmi.paylaşımlarınızı bekliyorum.bende kadir set ile bi karışım fakat sesler guzel olmasına karşılık tam rolanti alamadım çalkisiyorum.saygılar

arkadaşlar öncelikle merhaba i30 menüden pitch bend ayarı nasıl yapılıyor ben epeyidir kullanmıyodum i30 u unutmuşum hani +12 -12 ayarı vardı işte o ayara nasıl ulaşıyorduk yardımcı olursanız çok sevinirim

bende korg i30 alıyorum yarın daha öncede kullandım.bu klavyenin kıymetini bilin.pa serilerine karşı birlik olalım.herkes ritim set ve altyapı,midi paylaşımlarında bulunsun.Birlikten kuvvet doğar.AYRICA VİDEOLARINIZI EKLEYİN.en iyi tanıtım reklamla olur.sitelerden bakın kaç tane pa serisi videolar var.korg i 30 videosu bir elin parmakları kadar.HAYDİ HEP BİRLİKTE ŞİMDİİİİ.

piyanist 477 madem i30 uçözmüşsün ritmler ve sesler iyi diyorsun özellikle elektro bağlamalar iyi olmuş yayınla bakalım da bizde kullanalım evlat .

Herkese S.aleyküm Ben iki org arasında kaldım roland G 600 ve Korg i3 sizce hangisini alayım yardımcı olun.

kardeşim bende de i 30 var fakat ritimler gerçekten hoşuma gitmyor sıkıcı geliyor bazen gerçekten org süper ama kullanmada sıkıntı yaşyoruz bende yeni başladım 3 aydır gidiyorum düğüne bu yüzden değiştiirmek istyorum eğer böyle bi set olursa değiştirmem birde orkumda cevo set yüklü daha iyi hangi setler var i30 için mesala ben hep ankara tarzı ritimler istiyorum 2 /4 ler 4/4 ler vahde ler slow lar daha ii olmasını istyorum çok zorlanıyorum bu şekilde cevaplarınızı beklyorum sayglarımla

şuan bence en iyi i30 seti kadir süper set diye geçiyor her türlü ritimler var ...

kadir süper set bunu açırmayın derim pa800 den bile üstün hele düğünde bir ses veriyor org değmeyin kullanın derim sesler ve ritmler süper

burdayız ustadım
bugun bende aranıza katılıyorum
i 30 alıyorum
bu cıhazı en verımlı sekılde kullanmak ıcın arastırmaya devam
set tavsıyelerınıze ıhtıyacım var
hangı set bu cıhaz ıcın en ıyı verımı verır ?
malum orgum yarın bu saatler elımde olacak ve elımde hıç set yok