• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ıbret olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
ıstanbul pendıkten teslım edılır kargoyla cart curtla ısım olmaz gelıp alırsınız profılde yazıyo fıyatlar uyelıgımıde sılın

Cevap: ıbret olsun

ıstanbul pendıkten teslım edılır kargoyla cart curtla ısım olmaz gelıp alırsınız profılde yazıyo fıyatlar uyelıgımıde sılın

Ben İstanbul Gaziosmanpaşa da e-6 kenarında Metris cezaevi karşısındaki mahalledeyim. Sen E-40'ı bana kendi elinle getir fiyatın 100 TL imiş 100 TL de sana yol parası vereyim 200 TL hazır buyur kardeşim adım Muzaffer (0535) 615 99 18 madem ciddiysen buyur. Saygılarımla,

g600le e40 satildi sira pa500de kimsenin ayagina gitmem isteyen gelir gorur alir gece 12ye kadar yolu var

zaman azaliyo ihtiyaci olan yetenekli birine gitsin

14 dakikada komşuya mı sattın. Neyse ben gene sana hayırlı satışların olsun dileyeyim. Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

1700tlye 1saat icinde pa500tr satmistim bizde yalan yok orglar satilmistir tum dostlar saglicakla hoscakalin

piyanistali3460 abi ne oldu neden böyle yazıyosun Bişeymi dedi kimse veya bişeymi geldi başına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...