• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

insan sesi efeklteri ritimlerin üzerine nasıl yazılır

klavyesever

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korgpa80
sorum pa 80 için olacak ömer kartı kullanıyorum çok hoş gerçekten ama bu kartın üzerinde güzel efekler var çökün çökün kanun gıcırtısı gibi bunları varolan ritimlerin üstüne nasıl ekleycez çok lazım bilen varsa anlatırsa çok sevinirim sayın üstadlar sizden yardım bekliyorun saygılar ve hürmetler size sayın trakya müzik ailesi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: insan sesi efeklteri ritimlerin üzerine nasıl yazılır

Lütfen bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun Teşekkür ederim şimdiden .

sorum pa 80 için olacak ömer kartı kullanıyorum çok hoş gerçekten ama bu kartın üzerinde güzel efekler var çökün çökün kanun gıcırtısı gibi bunları varolan ritimlerin üstüne nasıl ekleycez çok lazım bilen varsa anlatırsa çok sevinirim sayın üstadlar sizden yardım bekliyorun saygılar ve hürmetler size sayın trakya müzik ailesi.

Muziksokagi.com sitesine gir ordan iletisime gec her konuda sana istedigin seyi yapsinlar.

teşekkürler cevabınız için ama ben kendim öğrenmek istiyorum o yüzden bilen biri varsa anlatırsa ben de öğrenmiş olurum ama zaman ayırıp cevap yazdığınız için yine de sağolun

teşekkürler cevabınız için ama ben kendim öğrenmek istiyorum o yüzden bilen biri varsa anlatırsa ben de öğrenmiş olurum ama zaman ayırıp cevap yazdığınız için yine de sağolun

mevcut ritimin üstüne edit style record açıcaksın 16 adet canaldan boş olana o drum kitini sececeksin ritim yazıyormuş gibi yani introlara ataklara yada varyasyonlara yazabilirsin kolay gelsin

çok teşekürler sayın üstadım deneyeceğim

korg kullaniyorsan insan seslerini drum kit olarak ayarlamalisin