• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İnsanlık artık öldümü ?

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

okan09

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa600 Bateri Bağlama
okan__09okan__09okan__09okan__09

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: İnsanlık artık öldümü ?

aynen katılıyorum tüm soylediklerine.allah islah etsin böyle canileri.artık her şeyden korkar olduk malesefki.bencede idam cezası yeniden uygulanmalı okan09..

idam cezası gelmeli kesinlikle bunlara hapishanelerde bir lokma ekmek verip beslemekte haram..inanılır gibi değil insan değil bunu hayvanlar bile yapmıyor

adalet yerini bulsa bunlar böyle cirit atmaz.Böylelerin evlerine sabah 5'te baskın yapılmıyor ki...

Bende sizlere katılıyorum. İdam cezası gelmeli.Tayyip baba herşeyi hallediyor İnşallah bunada el atarda bu şerefsizler Hapisanede domuz gibi besleninceye kadar Hapisanelerin yükü biraz hafifllemiş olur. 3 Gündür şu 3 çocuğa üzülmekten kendimi tutamıyorum. Dün dayanamayıp hüngür hüngür ağladım.Şerefsiz adam öldürdüğü yetmiyormuş gibi birde küçücük cocuğun nasıl can verdiğini anlatıyor. O...Çocuğu. Gerçekten bunları kamera önünde acı çeke çeke öldüreceksin idam edeseksin.

idam kesinlikle gelsin.akşam haberlere bakamadım artık televizyonu kapattım sinirden!!!

Idam şart böyle kansızlara...

evet tayyip babanız her şeyi halledecek bekleyin2023 yılını o zamanada kalmaz gibi geliyo bana

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri