• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Internetteki dolandırıcıları dikkat edin gökhan güven dolandırıcıdır

korbeyoglu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
DİKKAT SAHİBİNDEN.COM SİTESİNDE DOLANDIRICI VAR

İSMİ GÖKHAN GÜVEN KULLANICI ADI MATİLKA GÖKHAN GÜVEN DOLANDIRICIDIR
SAHİBİNDEN.COM İletişim Bilgileri

gökhan güven

Üyelik Tarihi 08 Kasım 2005

İLAN DETAYLARI İlan No 71193509 :
EN UYGUN FİYATA NEREDEYSE KULLANILMAMIŞ ONYO NANOPAD FİYATI 190 TLDİR
ÜRÜNÜN GARANTİSİ DEVAM EDİYOR 2 AY OLDU ALALI KUTUSUNU ATTIM AMA FATURASI DURUYOR 2 YIL GARANTİLİ BU ÜRÜNÜ ZATEN BİLEN BİLİR ONYO GERÇEKTEN BU İŞİ BAŞARDI ANDROİD 2.2 DİR BUDA ÇOK HIZLI ÇALIŞMASINA SEBEP OLUYOR EKRAN DOKUNMATİĞİ GAYET GÜZEL YANINDA RESİMDE GÖRÜNEN KILIFI VE 1 GB MMC KART HEDİYE EDİYORUM PAZARLIK İÇİN RAHATSIZ EDİLMEK İSTEMİYORUM SIFIR'A PARA VERECEĞİNİZE BİRAZ DAHA UCUZA ALACAKSINIZ UFAK TEFEK GÖRÜNTÜYÜ VE MAKYAJI ENGELLEMEYECEK ÇİZİKLER VAR BELLİ BİLE OLMUYOR DÜRÜSTLÜK ANLAMINDA SÖYLÜYORUM ALAN PİŞMAN OLMAYACAK BUNU SATARSAM ORG ALMAK İÇİN DESTEK SAĞLAYACAĞIM BU ARADA DAHİLİ HAFIZASI 2 GB ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN
DİKKAT BU İLANIN SAHİBİ GÖKHAN GÜVEN DOLANDIRICIDIR İSTANBULDA OTURUR VE ARAMALARIMIZDA DİŞ DOKTORU TAKLİDİ YAPIYOR
BEN KENDİSİNE 170 TL PARA YOLLADIM VE O GÜN BUGÜNDÜR TELEFONLARIMA AÇMIYR BİR ARA MEŞGUL BIRAKMIŞ ŞİMDİ TEKRAR AÇMIŞ VE ARAMALARDA AÇIP KONUŞMUYOR ORDA BAŞKASIYLA KONUŞUYOR GİBİ YAPIPDİŞ DOKTORLUĞUNDAN BAHSEDİYOR VAY ŞU KADAR AMELİYAT YAPTIM VAY BU KADAR DİYE KONUŞMALAR YAPIYOR KISACASI BU KİŞİ BENİ DOLANDIRDI BAŞKALARINIDA DOLANDIRMASIN
İlanında org aradığını söylüyor yalan inanmayın bana elimde korg pa55 ve korg is50 var is50 yi sana uygun fiyata veririm dedi vegeçen gün sahibinden.com üzerinden korg is50 satışı için…Fiyat konusunda anlaştık ..Kendisinin istanbulda oturduğunu yazmış...Konuşmasından iyi biri gibi anlaşılıyor aman dikkat..Gayet samimi davranıyor aldanmayın..
orgu bana 170 tlye saattı ancak ben hesap numarasına parasını yatırdım bugün kargoya veremem yarın vereceğim dedi ve ertesi gün kargoya vermedi . Aradım telefonu hiç açmadı açıyor konuşmuyor diş doktoru taklidi yapıyor .Arka arka arkaya aradığım halde hep açmadı.Ve son olarak telefonu kapattı..Anladım ki Ruh hastası böyle şeylerden zevk alan haysiyetsizin biriymiş.
Biliyorum ki o bu mesajı mutlaka okuyacak.Belkide kıs kıs gülecek .GÖKAN GÜVEN bunu senin yanın kar kalacağını zannediyorsun ama merak etme KESER DöNER SAP DöNER BİR GÜN GELİR HESAP DÖNER..Burda olmassa Ahirette kesin..!! Bulunamayacağını zannediyorsun ama.. Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar
Bu adama dikkat edin başkalarının canını yakmasın..ve tüm kullanıcılar internette buna benzer kişiler çoğaldı kesinlikle dikkat edin ve ürünü görerek ve dokunarak kesinlikle satın alın ben kendisi hakkında kanuni ve yasal süreci başlattım İstanbul 6.asliye ceza hukuk mahkemesinde dolandırıcılık davası açtım kendisiyle mahkemede görüşeceğim aman dikkat edin…

Cevap: Internetteki dolandırıcıları dikkat edin gökhan güven dolandırıcıdır

çoğu kardeşimizin başına gelebiliyor diikat edilmesi gereken bir durum...böle olaylar gün geçtikçe artmaya başladı buda dünyanın sonunun yaklaştığının bir göstergesidir...biz biz olalım malzemeyi görmeden parayı çıkarmayalım...size de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...sağlık olsun ne diyelim bu olay da bizlere ders olsun...

Çok geçmiş olsun üstad, bu devirde kime nasıl güvenicez hiç belli değil,çok vahim durum.Eskiden öylemiymiş,ecdadın sözü senet olarak kabul edilirmiş,söz verildimi geri düşü olmazmış.Ama şimdi öylemi, kim kimden ne kırpsam kardır düşüncesiyle hareket ettiği için insanlığımızı yavaş yavaş yitiriyoruz.Çok yazık Allah sonumuzu hayır etsin.Tekrar geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun öncelikle.
Ancak her zaman çeşitli mecralarda defalarca yapılan uyarıları dikkate almayan ve güvensiz alışveriş yapanlar suçludur !
Dolandırıcılar suçlu değildir ! Onlar cehennemliktir benim nazarımda !

Geçmiş olsun, bu gibi insanlara dikkat etmek lazım. Biz hangi ara bu kadar yozlaştık. haberci arif'in dediği gibi eskiden söz senetti. Senet-sepet bir şeye gerek yokmuş. Herkesin alışverişlerinde dürüst insanlarla karşılaşması dileğiyle.

geçen is 50 için para yatırdım diye de birisi msj yazmıştı sanırım onu kandıran kişi de aynıydı demekki bu işi sürekli yapıyor bu şahıs

bunla gecmis olsun sana neyseki cok buyuk para degil ama hata senin biraderim,gormeden,denemeden yaptigin her alis veriste bunlarlan karsilasacaksin zaten ilani okuyunca birseylerin yanlis oldugu belli,neyseki ucuz atlatmissin,ya 1750 yatirsaydin,umarim birders olmustur bir daha ayni hatayi yapmazsin,sitedeki arkadaslarimizi uyardigin icin tesekkurler,her kayip bir tecrubedir.saygilar

allah allah bu dünyanın öteki yanıda var bunun hakkını nasıl ödemeyi düşünüyor acaba allah belasını versin böle kişilerin sizede çok geçmiş olsun ..

hocam bu gökhan güven denilen kişi benide kandırmaya çalısmıstı suda bilgileri mahkemede bu bilgileride verin bulursunuz.

Dişhekimi GÖKHAN GÜVEN İSTANBUL KADIKÖY
Adres : BAĞDAT CAD. NO. 377/12 DENTA - CELL DİŞ TEDAVİ & İMPLANT MRK.
Telefon : (216) 399 87 87
Fax : (216) 359 46 66
Email : moc.llecatned@ofni
Websitesi :

hocam suda haritalı adresi

suda onun ile ilgi li bir bilgi daha

1988 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu Diş Hekimi Güngör Doğaner ve Diş Hekimi Gökhan Güven tarafından 1994 yılı Şubat ayında Mecidiyeköy Ortaklar Caddesinde kurulan Dentacell’in ikinci şubesi 1994 yılı Eylül ayında Maltepe’de açıldı. 2004 yılı Temmuz ayında Diş Hekimi Ali Ozan Top Dentacell ortakları arasına katıldı. 2009 yılı Haziran ayında gelişen hasta potansiyeline paralel olarak yeni bir yapılanmaya giden Dentacell’e Diş Hekimi Aslı Asutay Doğangün ve Diş Hekimi Alev Özkefeli Özkan da katıldı.

**

Adres 1:
Denta-Cell Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Bağdat Cd. No 266/1 Yüzevler Maltepe
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(216) 399 87 87

Telefon 2 :
(216) 399 06 57

Telefon 3 :
(216) 441 58 84
(Faks)

E-Posta

umarım bu bilgileri işinize yarar ....

Fatih kardeşim istihbaratçınız galiba :)
Epey araştırmaya dayalı bilgiler bunlar. Umarım dediğiniz kişi cezasını bulur, eğer ortada bir suç var ise.

Mücadeleye devam.