• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Istanbulda ketron tamiri yapan bayii varmi

• Konbuyu başlatan rafael
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K

rafael

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
xd9
Intrnetten cok bilgi bulamadim sahsen. Kubilay müzigi buldum ama onlarin tamir yapip yapmadigindan emin degilim. Bildiginiz biryer varmi arkadaslar. Ketron xd9 umun bazi arizalari var. Onlari giderip cihazi satmayi düsünüyorum.

Cevap: Istanbulda ketron tamiri yapan bayii varmi

Tünel müzik istanbul veya sistem nk trabzon.

ben samsun alaçamdayım imkanın varsa gel yada yolla para istemez

ben samsun alaçamdayım imkanın varsa gel yada yolla para istemez

Kardeş sağol ama oraya göndermem için ayrı kargo parası gerek. Biliyosun alet büyük zaten. Yalnız sana sormak istediğim bişey var. Yukarıda cihazın bazı arızalarını saydım. Bunları yaptırmak sence bana kaça patlar? Teşekkür ederim.

Ben buna yanıt yazmıştım sanırım silinmiş tekrar dan yazayım,

İstanbul Kule Dibinde Tamirci Metin usta var GSM 0542 381 88 81 veya biraz daha ilerisinde TÜNEL de DTL Elektronik var her ikisine de götüre bilirsin lakin en hesaplı tamir yapan Metin bey olmalı. Kolay gelsin ve geçmişler olsun, Saygılarımla,

Kardeş sağol ama oraya göndermem için ayrı kargo parası gerek. Biliyosun alet büyük zaten. Yalnız sana sormak istediğim bişey var. Yukarıda cihazın bazı arızalarını saydım. Bunları yaptırmak sence bana kaça patlar? Teşekkür ederim.

sistem nk kargo ücreti almıyor kendi hesabından ürünü alıp teslim ediyor...-Trabzon...Nurettin KARABULUT bilginize...

sen dtl den şaşma bence para harcamadan tamir yaptırtamazsın

kardeşim tanıdığın elektronikçi varmı yakınında swişleri ona değiştirt basmayan tuşlara gelince çok basit altta çifter vida var tuşların altında onları sök tuş takımını al vidaları sök lastikleri çıkart temizle tekrar yerine tak bu kadar

swişin tanesi 25 kuruş elektronikçilerde var

4 siwiş bozuksa maliyeti 1 tl dir