• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

istanbuldan satılık Yamaha OR-700 TR V1 Org

Taşıma işlemini genel moderatör arkadaşlar yapıyorlar benim yetkim yok maalesef.:(

hocam anlamadığım yön.ben de buraya konu açtım.ikinci dakiaksında konu taşındı.saz grubu hocama en udfak bi zıtlığım yok.yanlış anlaşılma olmasın.ama gelgelelimki herekese eşit davranılsın.neden hala tölerans geçiliyo ben onu anlamış değilim.trakya müziğe yakışmıyo lütfen!

Fatih üstüste mesaj yazmanın ne alemi var onu anlamış değilim genel modaratörler olsun adminler olsun görürlerse zaten ilanı taşıyacaklardır. tölerans dan kastın ne

hocam anlamadığım yön.ben de buraya konu açtım.ikinci dakiaksında konu taşındı.saz grubu hocama en udfak bi zıtlığım yok.yanlış anlaşılma olmasın.ama gelgelelimki herekese eşit davranılsın.neden hala tölerans geçiliyo ben onu anlamış değilim.trakya müziğe yakışmıyo lütfen!

Sevgili TOCATTO kardeşim öncelikle bana olan saygın ve sevgine sonsuz teşekkürler.

Satış ilanı verilirken biliyorsun bir takım standartlar çerçevesinde verilmelidir ve her formun yetkili Moderatörü tarafından bu standartlar enüstte sabit konu olarak açık açık belirtilmiş olup, istenilen standartlarda açılmayan formlar gene Moderatörler kanalı ile silinmektedir. Yanlış yeri konu mu açtın orasını da bilmiyorum ama Halita1000 üstadımızın da belirttiği üzere görsem taşırdım. Ayrıca hiç bir üyemizden farkım olmadığını ve bu bilinç ile burda olduğumu, ayrıcalığı ben de takdir etmediğimin bilinmesini isterim. Bana yapılan ayrıcalığı göremedim varsa açık açık yazarsan sevinirim. Sonsuz sevgilerimle,

Sevgili TOCATTO kardeşim öncelikle bana olan saygın ve sevgine sonsuz teşekkürler.

Satış ilanı verilirken biliyorsun bir takım standartlar çerçevesinde verilmelidir ve her formun yetkili Moderatörü tarafından bu standartlar enüstte sabit konu olarak açık açık belirtilmiş olup, istenilen standartlarda açılmayan formlar gene Moderatörler kanalı ile silinmektedir. Yanlış yeri konu mu açtın orasını da bilmiyorum ama Halita1000 üstadımızın da belirttiği üzere görsem taşırdım. Ayrıca hiç bir üyemizden farkım olmadığını ve bu bilinç ile burda olduğumu, ayrıcalığı ben de takdir etmediğimin bilinmesini isterim. Bana yapılan ayrıcalığı göremedim varsa açık açık yazarsan sevinirim. Sonsuz sevgilerimle,

hocam baştada yazdım size karşı en ufak bi saygısızlığımın olması mümkün değil.öyle anlaşılma varsa sizden özür dilerim.inanın sdece bende yamaha bölümünde konu açtım.dakikasına taşındı.ama sizin ilanınızın bu kadar uzun süre orda durması beni şaşırttı.aslında alım satım için yamaha bölümü daha uygun.ama kurallar ne ise onu uygulmak zorundayız.sadece ben buna bağlı kalmamız gerektiğini düşündüğüm için.kimseye haksızlık olmasın hocam.yoksa size saygım sonsuz.bizlere verdiğiniz emekleri gözardı edemem.ama diğer arkadaşlarada haksızlık olmasın diye bu kadar üstünde durdum.

Fatih üstüste mesaj yazmanın ne alemi var onu anlamış değilim genel modaratörler olsun adminler olsun görürlerse zaten ilanı taşıyacaklardır. tölerans dan kastın ne

halit ben sütüste mesaj yazmadım.yazdığım tarihlere bi bak.gün aralıklı yazdım hep.ama kimse bakmıyo ben napıyım.kimseye haksızlık olmasın maksadım.

guncel kalsin hayirli satislar.

İlan günceldir. Saygılarımla,

Cevap: istanbuldan satılık Yamaha OR-700 TR V1 Org

İlan günceldir, Yamaha A2000 ile takas edebilirim. Abartısız farkları ödemek şartıyla. Saygılarımla,

Cevap: istanbuldan satılık Yamaha OR-700 TR V1 Org

Hayırlı Satışlar..

Yamaha Or700 v1 olması önemli değil Ritimler ve Sesler Sağlam cihazdaki.. Sanırım 'Can Başar ve Dr. Salim' Arkadaşlarımız Or700 V1 i V2 yapıyorlar. Versiyon yükseltme emek parası ne kadar tam bilmiyorum ama (100 eur) felan herhalde.