• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Işte fırından yeni çıkan pa3x setim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barisatay

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
SELAM ARKADAŞLAR DAHA YAPIMI DÜN BİTMİŞ OLAN PA3X SETİMİ SUNUYORUM SİZLERE.. ÇOK ARAYIŞTAYDIM AMA GÖRDÜMKİ 3X SETİ YOK PEK PİYASADA VE SETİMİ PAYLAŞMAYA KARAR VERDİM SİZLERLE BU ARADA ALETTE KİTLENME SORUNU VARMIŞ BEN 10 GÜNDÜR HİÇ KAPATMAMAK ŞARTIYLA 3X İ ÇALIYORUM HALEN KİTLENMEDİ VE PERFORMANCE VE RİTİM SIRALAMALARINDA BİRAZ SAÇMALIK OLDU AMA HALEN ÇALIŞMALARIM DEVAM EDİYOR EN İYİ HALİNİ TEKRAR UPLOAD EDECEĞİM YAKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM İŞTE SETİMİN LİNKİ....

Cevap: Işte fırından yeni çıkan pa3x setim

1.026 Kişi konuya bakmış...ve 1 kişi bile yorum falan yazmamış teşekkür de etmemiş..hayret bu arkadaş bir daha bir şey paylasırmı acaba, oysa güzel şeyler paylasıyordu yani.... demek lazım yani....

barış kardeş, piyasaa hiç 3x seti olmadıgı hemde..2011 yılının 8 . ayında yaklaşık 1 sene önce falan...11 ay olmuş yani..:)paylaşmısın paylaşımın için sagol....

kardeşim eline sağlık ben birkaç yere sordum ama hiçbir yerden yanıt alamadım insanları canı sağolsun ama gerçekten bakıpta bir kelime bile yazmayan emeği küçümseyen insanlara lanet olsun diyorum ..bende pa 3x de ritim yazmayı düşünüyorum ama alet bana karışık geliyor ve uğraşasım inan gelmiyor üzerindeki setle idare etmeye çalışıyorum....inşallah yazmayı öğrenince bende tecrübelerimi paylaşırım.

Elinize ve yureginize saglik abilerim

herkesin emeğe saygı duyması gerekir.

eline sağlık kardeşim teşekkürler ancak dosya kaldırıldı diyor.

eline yureyine saglik dostum

eline sağlık barışçığım

slm kardeşim bakanlarda benim gibidirler merak için bizde 3x yok merak ediyoruz yorumları o yüzden paylaşım güzeldir eline sağlık

ben seti indiremedim:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri