• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte Göktuğ Pa800.SET !!! 2010 En İyi Setidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İşte Göktuğ Pa800.SET !!! 2010 En İyi Setidir

sayın ferit....
gerekli düzetmeleri yaptığınız için teşekkürler...
çünkü bu forumda en başta görmek istediğimiz şey tüm sınırsız saygı ve anlayış...

şunu belirtmek isterim;
yorumum için yazdığınız açıklamalar güzel...
bilmeyen pa800 kullanıcıları için yönlendirici olmuştur...

ben klavyelerle hobi olarak ilgilenen, evde sadece kendine çalan birisiyim...
ve 3 yıldır synth lerle ilgileniyorum,, yani arrenger keyboardlar dan soğumuştum...
elimdeki pa800 de 3 ay önce can sıkıntıdan aldım...
yani yüklediğim sette işime yarabilecek çok az şey var...
çiftelli,9/8,lesli,edi zurna vs... eğer sahne almıyorsanız çok bir anlam taşımıyor sizin için...
yükleyeğim hangi set olursa olsun bir ud,sax,yaylı,varsa analog lead ve vahdeler dışında evde çalarken el bile atmıyorum desem yeridir...

ama setinizi yüklediğim ilk gün oturup 3-4 saat tüm seslere ve ritmlere bakmaya çalıştım..
((işlerimin yoğunluğundan normalde haftada 2-3 gün ancak bikaç saat org çalacak zamanım var))
ve izlenimlerimi en objektif şekilde sundum...

kendi adıma,, ben singletouch,ses düzeyi,taşıma gibi bu ayarlamaları zaten biliyorum...
fazlazamanım olmasada , değişiklik yapmam gereken şeyler beni zorlamıyor...
kullandıklarımı kendime göre düzenliyorum...

ama genellersem gördüğüm eksiği belirtmem gerekiyor..
çünkü ben iyi pianist ama klavye kullanmayı bilmeyen insanlar gördüm...
adam işini iyi yapıyor,iyi çalıyor ses değiştirmek dışında bildiği hiçbir şey yok..
(esklerin cep telefonu kullanamaması gibi düşünün)
ve hatta sizin burda paylaştığınız setleri başkasına parayla yüklettiyor;çünkü bilmiyor...
şimdi bu adam ne anlar singletouch dan,perfrmans yazmaktan...
ve anadolu da azınsanmayacak kadar böyle müzisyen var...
ve bunlara insanlara "niye bilmiyorsun"diye suçlama hakkımızda yok..

o yüzden set diyince aklıma;
ben o adamlarıda getiriyorum,
yada benim gibi zamanı kısıtlı insanları...

biliyorum.........
yazdıklarım çok,istediklerimde fazla....
ama ben bu forumda hiçbir zaman bişeyleri yıkmak için klavyeye sarılmadım;
bişeyler yapmak veya daha iyi yapılmasını sağlamak için yordum parmaklarımı...

tekrar yazalım...
alınganlıklara gerek yok...
YAPANIN VE PAYLAŞANIN ELLERİNE SAĞLIK...

SAYGIYI HAKKEDENLERE SAYGILARIMLA

Şunuda unutmamak lazım bu set şahsım adına hazırlanmıştır bu seti yaparken sadece kendimi düşündüğüm için dediğiniz eksikliklerin olması normaldir.

Ama bu seti belli bir ücret karşılığı ticari olarak çıkartıp sizlere sunsaydım kardeşim bunun niye single touch bölümleri eksik diye sorma hakkına sahiptiniz.

Dediğim gibi sadece şahsım zevkine göre tasarlanmış bir seti sizlerle paylaştım.

Herkes kendine göre düzenlerse hiç bir sorun kalmaz..

ama bu albayrak modern set diyoo

emeği geçenlere teşekkürler.

Emeğinize ve yüreğinize sağlık .. Ama burda bir iş yapılırken yapılan işin sistematik ve düzenli olması şarttır. düzensiz hiçbir şeyi seri kullanamazsınız. O yüzden de paylaşım yaparken eğer birazdaha gayret gösterirseniz herkez için çok daha iyi olur. yakında size düzenlediğim hazır setlerden sunarım inşallah . bu bozuk düzen setleri toparlamak bayağı zaman alıyor .

yani armut piş ağzıma duş diyorsunuz __?

kardeşim adama isyan ettirmeyin...!1çok zahmet olucak da yok ses ler az kimi çok geliyo ayarla kardeşim ayarla o kadar da yap yahu..!?bilmiyorsan da orgu alma eline...!?tekrar söylüyorum emeğine yüreğine sağlık albayrak kardeşim...

merhaba.setiniz gerçekten çok güzel fakat ben set düzenlemeyi bir türlü çözemedim.örnegin kendime bir set yapacagım istedigim befendigim setlerden ritmleri sesleri alıp yeni bir set düzenlemek istiyorum afakat yapamıyorum Bu konuda bana yardımcı olursan sevinirim (Raporsuz) şimdiden teşekkürler...!

kardeşim adama isyan ettirmeyin...!1çok zahmet olucak da yok ses ler az kimi çok geliyo ayarla kardeşim ayarla o kadar da yap yahu..!?bilmiyorsan da orgu alma eline...!?tekrar söylüyorum emeğine yüreğine sağlık albayrak kardeşim...

ağzına diline sağlık.........kardeşim.... tam benimde düşündüklerimi kısa ve öz demişsin.... daha ne olsun yani...

merhaba.setiniz gerçekten çok güzel fakat ben set düzenlemeyi bir türlü çözemedim.örnegin kendime bir set yapacagım istedigim befendigim setlerden ritmleri sesleri alıp yeni bir set düzenlemek istiyorum afakat yapamıyorum Bu konuda bana yardımcı olursan sevinirim (Raporsuz) şimdiden teşekkürler...!

kardeşim biraz araştırmacı olalım....sitemizde pa 800 soru cevap bölümü var..her çeşit lazım olacak bilgi var....iyice incelersen kendi setini YAPABİLİRSİN...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri