• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte Göktuğ Pa800.SET !!! 2010 En İyi Setidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İşte Göktuğ Pa800.SET !!! 2010 En İyi Setidir

thank you for this

teşekkürlerrr

tesekürler

seti indirmege calistim birsey gørunmuyor sadece text var,

seti indirmege calistim birsey gørunmuyor sadece text var,

Text sayfasının içindeki adresi kopyalayıp adres çubuğuna yapıştır.

en iyi set bana göre tonlar harika ben birde şimdi bu sete yeni ritimler yazdım deyme keyfime oh sete şimdiye kadar gelen yorumlar güzeldir sanırım seti düğünde kullandım tabi önce kendi tesisatıma göre tonladım ayna oldu valla şimdide favorit bölümüne diğer setlerden güzel batı ritimler ilave ettim manyak bişi oldu anlıycagınız seti yapan arkadaşların en çok da attığı davul kitleri darbuka kitleri çok gerçekçi loop gibi tonlar elle ritim yazan arkadaşlar çok memnun kalır bence saygılar hayırlı işler herkese bu seti şiddetle tavsiye ediyorum

tesekkürler eline saglik

en iyi set bana göre tonlar harika ben birde şimdi bu sete yeni ritimler yazdım deyme keyfime oh sete şimdiye kadar gelen yorumlar güzeldir sanırım seti düğünde kullandım tabi önce kendi tesisatıma göre tonladım ayna oldu valla şimdide favorit bölümüne diğer setlerden güzel batı ritimler ilave ettim manyak bişi oldu anlıycagınız seti yapan arkadaşların en çok da attığı davul kitleri darbuka kitleri çok gerçekçi loop gibi tonlar elle ritim yazan arkadaşlar çok memnun kalır bence saygılar hayırlı işler herkese bu seti şiddetle tavsiye ediyorum

volki kardeşim...seti kendine göre düzenlediysen....burdan paylaşda bizde deneyelim nasıl olmuş....mumkıunku acaba....

gardaş sagol

teşekkürler!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri