• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte size 9-8 roman uzman1972

uzman1972

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
FERRARİ PA3X ce ex usb
dün yayınlamıştım.şimdi yeni demo veriyom,aslında tepki ölçmek için bilmiyomuş ayağına yattım..öncelikle diğer arkadaşlarımdan özzür dilerim bunun için.ama iyide oldu.bazı arkadaşlar sakın sen bu roman çalma dedilier..kulak zevkleri bozulmasın diye..benim adım uzman1972.iyi dinlemler...
not çok zevkli bir tarzz bu roman havaları

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: işte size 9-8 roman uzman1972

Parayı alır abi.

az sonra yine reno kıyaslaması başlar :)

ellerıne saglık cok guzl olmus oynayasım geldı valla :D pa3x mi

:D nolcadiya:D harika hocam ellerine saglik burhan abi yok galiba bugun yada takasiyla uyuya kaldi:D
hhe sagolasin murat hastayim ya ilcala idare ediyorm havalar karli bmw kayiyo disari cikmak isdemez yatiyor sicak garajinda yasar diyor nasilsa reno nerde tirak orda birak hehehe ama isde bu bmw seninde basinda heheh her yolda gitmiyor heehe bu arada ben sana yazarken reno da dokdurmus valla yasar romayaya falan tasinmayi dusunuyon heral su sira 9x8 lere takdin kafayi bizde afalladik ne yapcamizi sasirdik yasar halayayapar diyon bende baska bisey yapam yasar sirtina renoyu aliyo hadi 9x8 hehehe emegine saglik gercek harika oynatmisin renonun tuslarini heheh

hhe sagolasin murat hastayim ya ilcala idare ediyorm havalar karli bmw kayiyo disari cikmak isdemez yatiyor sicak garajinda yasar diyor nasilsa reno nerde tirak orda birak hehehe ama isde bu bmw seninde basinda heheh her yolda gitmiyor heehe bu arada ben sana yazarken reno da dokdurmus valla yasar romayaya falan tasinmayi dusunuyon heral su sira 9x8 lere takdin kafayi bizde afalladik ne yapcamizi sasirdik yasar halayayapar diyon bende baska bisey yapam yasar sirtina renoyu aliyo hadi 9x8 hehehe emegine saglik gercek harika oynatmisin renonun tuslarini heheh

abi geçmiş olsun, eeee bmv ile hava atcam diye camlar açık gidersen,hasta olursun..yılbaşı geliyor abi,beni rahat bırakmazlar artık..bende gerekli olan tüm parçaları yeniden geçiyorum..hehehehehe

yok ya bmw kontak kapadi artik beni yilbasinda ya erciyesde yada uludagda kayak yaparken bulun diyo cok nazli cok usutdum heral gecen balkona cikdiydim terlik almadan heral ordakapdim iyii dilkelerin icin sagol yilbasinda programi var e sen ben burdayim dersen seni bulurlar heheeh