• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte size 9-8 roman uzman1972

Cevap: işte size 9-8 roman uzman1972

hhe sagolasin murat hastayim ya ilcala idare ediyorm havalar karli bmw kayiyo disari cikmak isdemez yatiyor sicak garajinda yasar diyor nasilsa reno nerde tirak orda birak hehehe ama isde bu bmw seninde basinda heheh her yolda gitmiyor heehe bu arada ben sana yazarken reno da dokdurmus valla yasar romayaya falan tasinmayi dusunuyon heral su sira 9x8 lere takdin kafayi bizde afalladik ne yapcamizi sasirdik yasar halayayapar diyon bende baska bisey yapam yasar sirtina renoyu aliyo hadi 9x8 hehehe emegine saglik gercek harika oynatmisin renonun tuslarini heheh

:Dalemsin burhan abi ya gecmis olsun bendenmi bulasti yoksa:D

olurmu olur pc den gecdiyse teknolociiii ilerde hahh yok ya su sira her evin kapisini caliyo pis grip heheehh onunda kapkac hasat zamani bu aylar malum heheheeh

yok ya bmw kontak kapadi artik beni yilbasinda ya erciyesde yada uludagda kayak yaparken bulun diyo cok nazli cok usutdum heral gecen balkona cikdiydim terlik almadan heral ordakapdim iyii dilkelerin icin sagol yilbasinda programi var e sen ben burdayim dersen seni bulurlar heheeh

yılbaşında evdeyim abi,gerçi evde taverna gibi profosyonel tesisat kurulu.herkes gelmek istiyor:) :):)

e okadar olur allah geleni gideni eksiketmesin sevilen insana giderler allahdan benim fazla turk komsu yok zencileride cocuklar korkuyor diye davet etmiyom heheeh

daha ne olsun abi :D

abi bu x3 mü ya çok zayıf 500 tr gibi davulları az da o gibi kanun cirt cirt lama:)

Güzel demo eline sağlık.

e okadar olur allah geleni gideni eksiketmesin sevilen insana giderler allahdan benim fazla turk komsu yok zencileride cocuklar korkuyor diye davet etmiyom heheeh

Kara mizah dedikleri sey bu olsa gerek .Tam 90 dan vurmussun Burhan dostum .Annem ilk defa zenci gördügünde cocugunu düsürmüs.Eskiden anlatir dururdum hamile kadinlar ilk defa zenci gördüklerinde cocuklarini kaybedermis diye .Kimbilir kimden duymustum .Henüz gecen hafta ögrendimki , bu kadinlardan biri de annemmis . Saka degil gercek, kendi agzindan dinledim. Niyazi olan birader sayesinde ben yirtmisim anlasilan.. Sen sen ol sakin zencileri cagirma hehehe .Bavyeradan selamlar hehehe

Ellerine saglik harika olmus . Hem parayi alir hemde oynatir .Edirne'li olan benide ziplatir.

zenciler dünya rekorunu elinde bulanduran adamlardır hehehehehhee.ayrıca herkese teşekkür ederimm