• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

It Was Always You,Helen/DreamSongs

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
"Candyman" adlı korku filminin jenerik müziği..Bende değişik etkisi olan bir film ve müziktir..İcra etmeye çalıştım..

candymanx.jpg

Filmin sonu ve jeneriği film hakkında izlenim verebilir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam yine iyi iş çıkarmışsın tebrikler. Eline sağlık

Linki yeniledim gece bir yerde hata gördüm..Öncesinde 6 kişi indirmiş yenilendikten sonrada 13 kişi..Yorum yazan Tolga kardeşim sadece..

Ufak bir bilgi vereyim arkadaşlar bu parça realtime çalındı akorların trafiği çok basit ama ilginç ve değişik siz ne düşünüyorsunuz?...

eline sağlık kardeşim herzamanki gibi harika senin sitilini zaten ben çok beyeniyorum sevgi ile kal kardeşim herdaim...

hocam yine harika bir çalışmaya imza atmışsınız. 34 ve 1.50 nci saniyede gelen voice sesin volümü çok yüksek geldi kulağıma. o kısımda sesin volume ayarı sakin bir şekilde aşağıdan yukarıya doğru çıkış yapabilir. bunun dışında voice seçimleri yine çok güzel. yamahanın saundu gerçektende farklı. seviyorum ben bu klavyeyi yahu. ellerinize sağlık. selamlar saygılar.

çok değişik bir çalışma olmuş sevgili dostum... paylaşım için teşekkürler.

pianoda işçilik ve çalım harika olmuş.
choir de daha yayvan ve reverb lü bir ses terciki sanırım daha iyi olurdu.
bazı yerlerde arka planda kalışları güzel,ama bazı yerde çok öne çıkmış.
eline sağlık hocam...

güzel çalışma için teşekkürler

sıhhat mutluluk ve başarı dileklerimle

bence çok güzel ve başarılı bir çalışma olmuş..sizden başka türlüsünüde bekleyemeyiz zaten.
tebrikler.bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.iyi çalışmalar...

Yorumlarınız için teşekkürler dostlarım aslında choir konusunda sıkıntı yaşadım orijinalindeki choir ler yükselip alçalıyordu sanırım onlar normal insan sesi kullanmış:D bende ayarlayamadım tabiki bu soundu:(

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri