• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Iyi seneler trakya

CEVAT ÖZMEN

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
==== (MÜZİSYEN)====
TRAKYA MÜZİK Aile'sinin Yeni yıllarının mutlu, sağlıklı,huzurlu,bereketli ve güzel olması dileğiyle. İYİ SENELER. herkeze selam.

Cevap: Iyi seneler trakya

Ben de aynı düşüncelerle yeni yılın sağlık mutluluk getirmesini dilerim hepimize.

2012 yılı bu zamana kadar geçırdığım enkötü ve sıkıntılı yıldı 2013 yılı umarım böyle olmaz herkese iyi seneler mutlu yıllar:)

yeni yıl güzel türkiyemiz insanına başta sağlık mutluluk barış kardeşlik huzur getirsin işallah
yeni yılınız kutlu olsun

bende tüm eş ve dostlarımın yeni yılını kutlar,esenlikler dilerim :)

Tüm dostların yeni yılı kutlu olsun. Herkesin gönlündeki istediği olsun.

Cumleten Iyi Seneler Hepimize yeni yilda Saglik Mutluluk ve bol para Diliyorum :)

tüm trakya ailesine sağlıklı mutlu yıllar dilerim.benim için kötü başladı devamı iyi olur inşallah.

Trakya Müzik ailesindeki arkadaşların yeni yılını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

tüm trakya ailesine sağlıklı mutlu yıllar dilerim.benim için kötü başladı devamı iyi olur inşallah.

abla kardeşim nasıl bir sıkıntı olduğunu bilmiyorum ama hepsi gelip geçiyor geçmiş olsun. sağlıklı, güçlü ve mutlu kal. slm