• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Iyon Müzik Klavye Dock iPhone Icin

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
Özel Üye
Katılım
8 Nis 2005
Mesajlar
1
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Iyon Yaratan Müzik Klavye Dock iPhone için; Would You Want One?
A 25-key MIDI klavye? Gerçekten mi? Sen mi bana söylüyorsun bir güzel Akordeon Dock yapmadan önce? Kaçırılmış bir fırsat, eğer sen sormak beni.
Elma, önce birisi bir müzik donanım yapılmadı bu yüzden sadece zaman meselesiydi yeteneği onun iPhone ve iPod touch platforma geçen yıl özel donanım bağlamak ekledi. Ion Ses, Numark ve bütçe marka / Alesis / Akai alır, orada ilk İyon iDISCOVER Klavye ile. Bir 25-anahtar MIDI klavye, pitch ve mod tekerlekli bir olgu haline, ve yama ve oktav değişiklikleri önceden düğmeleri Apple mobil rıhtım.Bu merak zaman ilk Apple'ın donanım SDK gördüm sadece bize birçok's; David Battino bile bu fikri önerdi.

Tabii ki, hafif bir sorun var. IPhone tüm avantajlarından bir bölümü olan büyük bir Honking dock öldürmek eğiliminde olan hareketlilik vardır. Daha az para (için, sadece Mac veya düşük uç Casio veya Yamaha klavye satın içine bir klavye takın olabilir.)
 
Geri
Üst