• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

izmirde v1 i v2 ye çeviren kim var...?

dj-ramon

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 BABA
slm üstadlar ben v1 imden memnunum ama bu v2 çok övdüler bi inceleme fırsatı bile bulamadım izmirde v2 si olan biri bana ulaşa bilirmi inceleyim işime gelirse bendeki emektara bi çip taktıralım kim yapıyor bu işi garantili olarak izmirde olacak ama birde ekranın arkasına acuk toz girmiş açıp temizlemek istiyorum fakat yanlış bir şey yaparım diye çekiniyorum böle temizleye bilecek bir yer neresi var onur çarşısında çok bakındımda hepsi fasa fiso gözüm gibi baktığım orgumu kimseye kurcalatmak istemiyorum onun için bi yardım edin bakalım...:D saygılarımla....:cool:

Cevap: izmirde v1 i v2 ye çeviren kim var...?

bildiğim kadarı ile yok, ist a can bye kargo edersen v2 ye çevirip size geri gönderir...

bildiğim kadarı ile yok, ist a can bye kargo edersen v2 ye çevirip size geri gönderir...
saol dostum ist olduğunu biliyorumda belki burda yetkilendirilmiş bir bayi tarafından yapılıyordur diye umut ettim nese burda kullananlardan biri beni 1-2 saat misafir edecek olan olursa müteşekkür ederim en azından bir çay içene kadar incelerdim... inş böle bir üstadım izmirden çıkar sorun değil klavyeyede dokunmasamda olur benim gibi hasas olan biri gibi , yakından dinlesemde görsemde yeter..:D

sevgili kardeşim dj roman sana bir meslektaş tavsiyesi imkanın varsa v2 taktır dinlemene bile gerek yok farkı cok acık kardeş haaa ben kimsenin savunmasını da yapmıyorum yanlış anlama ama gerek saund yönün den gerekse ses yönün de cok güzel bir performans elde edeceksin v1 kötümü hayır yılllarca sesnin isteklerini karşılar duruma bağlı imkanın varsa taktır ama yok sa acele etme derim SAYGILAR KARDEŞ

eyw recep70 saol dostum açıklamaların için insanız işte illana ellicez duyacaz görecez...:D :D :D

kardeş denemiş biri olarak olarak söyleyebilirimki v2 olmazsa bence o klavyenin a 1000den bi farkı yok...hatta a1000tr den eksikleri bile var.v2 ye geç aradaki farkı gördüğünde vay be ne olmuş bu alete diyeceksin...

eyw servetiçen sanada teşekkür ederim açıklamaların için...bu durumda v2 yapmamız farz oldu... ama genede izmirde elinde olan bir üstadım varsa bana seslerini ve ritimlerini göstere bilirmi diye umut etim yoksa izmirde ilk benmi olacam v2 sahibi.... :D :D :D

demolara bi göz at derim bulamazsan bile facebook sayfalarında demoları var bide salim abnin toplu demoları izmirde mutlaka vardır bence...

sevgili kardeşim dj roman sana bir meslektaş tavsiyesi imkanın varsa v2 taktır dinlemene bile gerek yok farkı cok acık kardeş haaa ben kimsenin savunmasını da yapmıyorum yanlış anlama ama gerek saund yönün den gerekse ses yönün de cok güzel bir performans elde edeceksin v1 kötümü hayır yılllarca sesnin isteklerini karşılar duruma bağlı imkanın varsa taktır ama yok sa acele etme derim SAYGILAR KARDEŞ

hocam acele etme derken.ufukta beklenen birşey mi varda.bende yaptırmayı düşünüyom.öyle birşey varsa hiç girmicem v2 işine.

Aslında ufukta beklenen var. Sağ-sol pitchbend ve V2 ye geçiş için uygun bir fiyat düşünüyordu can bey. sanırım bu konuda yakın zamanda açıklama yapacaktır.