• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

izmirde v1 i v2 ye çeviren kim var...?

Cevap: izmirde v1 i v2 ye çeviren kim var...?

saol dostum ist olduğunu biliyorumda belki burda yetkilendirilmiş bir bayi tarafından yapılıyordur diye umut ettim nese burda kullananlardan biri beni 1-2 saat misafir edecek olan olursa müteşekkür ederim en azından bir çay içene kadar incelerdim... inş böle bir üstadım izmirden çıkar sorun değil klavyeyede dokunmasamda olur benim gibi hasas olan biri gibi , yakından dinlesemde görsemde yeter..:D

selam dostum ben izmirde oturuyorum v2 var bende merak ettiklerini gelir bakarsın adım nevzat telefonum 507 261-8581 neyi merak ediyorsan bakabilirsin

Aslında ufukta beklenen var. Sağ-sol pitchbend ve V2 ye geçiş için uygun bir fiyat düşünüyordu can bey. sanırım bu konuda yakın zamanda açıklama yapacaktır.

üstad ben öyle birşey hiç duymadım.eğer varsa ben acele etmicem.ama eğer böyle bi açıklamasını bi yerde duyup gördüyseniz bi<imle paylaşırsanız seviniriz.bizde ona göre yolumuzu çizeriz.kal sağlıcakla.

bi bilgi veren yok galiba.kimsenin haberi yokmu arkadaşlar.

İzmir'de Akgündüz Müzik Bayilik Yapıyor..Oraya gidip ellerinde org varsa dinleyebilirsiniz..

herhalde kimsenin bi bilgisi yok bu konuda.:(

piyanist 0606,

dönüşüm sadece benim bünyemde yapılıyor ve 10 nisan'dan itibaren sadece 92 aleti kapsayan indirimli fiyatı 190 euro oldu.
ayrıca ufukta başka bir çalışma yok.zaten bu gibi çalışmalara bundan sonra pek ayıracak vaktim de yok.
2 hafta içinde piyasaya psr a300tr v2 çıkacak ve bunun son rutuşları yapılıyor.

daha farklı bir bilgi bekliyorsanız lütfen sorun.

a300 tr için v2 atağı yapıyor şimdi değere biner artık :)

piyanist 0606,

dönüşüm sadece benim bünyemde yapılıyor ve 10 nisan'dan itibaren sadece 92 aleti kapsayan indirimli fiyatı 190 euro oldu.
ayrıca ufukta başka bir çalışma yok.zaten bu gibi çalışmalara bundan sonra pek ayıracak vaktim de yok.
2 hafta içinde piyasaya psr a300tr v2 çıkacak ve bunun son rutuşları yapılıyor.

daha farklı bir bilgi bekliyorsanız lütfen sorun.

hocam güzel bi gelişme gerçektende.ama 92 derken neyi kastettiniz onu pek anlamadım.yani bu indirimden herkes yararlanamayacakmı.