• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Jıngle Bells enstrümantal

ferdesu

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800 keman piyano
istek üzerine.

alıntıdır.

Ekli dosyalar

• Jıngle Bells_0.mp3
    772.6 KB · Görülen: 284
Cevap: Jıngle Bells enstrümantal

hocam kusura bakmayın ama çok kötü bir aranje ve çok kötü bir icra bu yahu..bunu istek yapan arkadaş niye kendisi çalmaz anlamam..artık bunu da çalamayan mesleği bıraksın :)
yinede emeğinize sağlık..

bir versiyonda ben tavsiye edeyim bari

bu da sözlüsü

hocam kusura bakmayın ama çok kötü bir aranje ve çok kötü bir icra bu yahu..bunu istek yapan arkadaş niye kendisi çalmaz anlamam..artık bunu da çalamayan mesleği bıraksın :)
yinede emeğinize sağlık..

bir versiyonda ben tavsiye edeyim bari

bu da sözlüsü

bunu ben çalmadım alıntı belirttim zaten, ayrıca arkadaş youtubedeki versiyonları beğenmemiş.o yüzden paylaştım. keşke arkadaşın istek yaptığı sayfada paylaşsaydınız.diğer arkadaşın verdiği link ölü.benden özel mesaj ile istediği için mecburen bunu paylaştım.çok basit bir parça kendisi çalsa çok daha iyi olur tabiki.

Şimdi öncelikle ferdesu hanıma çok teşekkür ederim ilgisi için paylaşımı iiyi ve kötü olabilir bu beni ilgilendirir..

Gelelim doni nicki üyemize yaşınıza baktım 45 yaşındasınız yaşıt olsak vericeğim cevap ters olurdu 20 yaş büyüksünüz benden ama bir cevap yazarken bunu düşünerek yazın buraya heleki karşınızdaki piiyanisti tanımıyorsanız ne biliyorsunuz benim bunu çalamadığımı ne biliyorsunuz benim sizden iyi bir piyanist olduğumu kaldıki ben bu parçayı çok iyi çalıyorum ama tek kişilik orkestra olucam ve gitar ve klavye çalıcam ani bi girişte parçayı a2000de wav yapmak için istedim elimde 2 tane var ama her zaman iyisi olsun isterim bu yüzden okul okumadım lise 1 den atıldım siz düşünün 6 sene eğitimliyim ve 9 yaşında başladım bu cevap yeterlidir inşallah...

Sevgili kardeşim..

yaş farkımız önemli değil,istediğiniz gibi cevap yazabilirsiniz..

zaten kendi standartlarınızda birşeylerde yazmışsınız..

ben sizin ne kadar iyi bir müzisyen olduğunuzu veya benden daha iyi/kötü bir müzisyen olduğunuzu
sorgulamadım.. zaten benide ilgilendirmiyor..Neden kendisi çalmıyor diye sordum..Sizde her nekadar ne dediğinizi anlamasamda "ani giriş" "tek kişilk orkestra" gibi bir gerekçe sunmuşsunuz..Dediğinize göre çaladabiliyormuşsunuz..e çalın o zaman !!

Başarılar dilerim..

Sevgili kardeşim..

yaş farkımız önemli değil,istediğiniz gibi cevap yazabilirsiniz..

zaten kendi standartlarınızda birşeylerde yazmışsınız..

ben sizin ne kadar iyi bir müzisyen olduğunuzu veya benden daha iyi/kötü bir müzisyen olduğunuzu
sorgulamadım.. zaten benide ilgilendirmiyor..Neden kendisi çalmıyor diye sordum..Sizde her nekadar ne dediğinizi anlamasamda "ani giriş" "tek kişilk orkestra" gibi bir gerekçe sunmuşsunuz..Dediğinize göre çaladabiliyormuşsunuz..e çalın o zaman !!

Başarılar dilerim..

Ya anlaşamadık sanırım diyorumki gitar çalarsam eğer birden geçiş yapmak için açık tutarım zxaten ani olmassa kıralını çalarım...

Kardeşim sen sıkma canını boşver..

Senin mesajını görünce klavyeye alışmak ve birilerine faydalı olmak adına ilk kanal çalışmamı yapayım dedim..

Eğlence ortamında kullanılacağını düşündüğüm için Funky tarzı hareketli bir seçim yaptım umarım beğenirsin..
Bu dar zamanda anca bu kadar oldu..

Kardeşim sen sıkma canını boşver..

Senin mesajını görünce klavyeye alışmak ve birilerine faydalı olmak adına ilk kanal çalışmamı yapayım dedim..

Eğlence ortamında kullanılacağını düşündüğüm için Funky tarzı hareketli bir seçim yaptım umarım beğenirsin..
Bu dar zamanda anca bu kadar oldu..

Çok teşekkkür ederim bu işimi görür zaten uazarsa bende bunun ardına bağlarım pop clup tarzı

teşekkürler