• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Juno D Hakkında Fikirleriniz?

Diyojen

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800
Arkadaşlar Orjinal Kılıflı Temiz bir Roland Juno D buldum Fakat Sorun şu Ki Siz Olsanız Alır mıydınız?? Düşüncelerinizi Merak Ediyorum buna Göre hareket Edicem şimdiden Teşekkür Ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Juno D Hakkında Fikirleriniz?

basmayan tuşlar da masraftır değiştirmen gerek zamanla sıkılıcaksın basmadıhı için para sorun değilse alırsın yaptırırsın tabiki önce servisine sor parçası varmı diye

Öncelikle arkadaşlarla gittiğimiz stüdyoda bu klavyeyi pek çok kez kullandım benim kullandığım Limited Edition versiyonuydu daha fazla ses var yani. Çok süper bir alet değil malesef. Ama iddaalı sesler az da olsa var. Piyano sesi güzel, lead sesleri sıkıntılı gibi ama 1-2 tanesini beğenmiştim, yaylılar ise idare eder, pad sesleri de hoş. D-Beam kontrol özelliği de hoş baya ilginç şeyleri var. Ritimlerini deneyemedim fazla o konuda bişey diyemem. Bence seslere iyi efektler verirsen ve sesleri iyi tanırsan nerde kullancağını bilirsen gideri var o aletin hele ki 500 tl'ye alman çok iyi. Piyasada sıfır fiyatının 1100-1300 tl arası olduğunu söylemek isterim. Ayrıca bozuk tuşu da yaptırırsın çok bir maliyeti olmaz herhalde...

yorumlarınız için teşekkür ederim sağolun

bence juno dİ al derim.... d vasat bi klavye..profesyonel isen sana yetmez o model....