• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kabinlere led döşeme ile ilgili

feyyazcatak

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa500tr pa800
Arkadaşlar hoparlör kabinlere led takma işlemi hakkında bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim neler gerekli maliyeti nedir çalışma sistemi hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorumm

Cevap: Kabinlere led döşeme ile ilgili

yokmu bilen duyan gören

Benim bilgim kesin olmamakla birlikte Kolon içerisinde Tiz'e yani tiviter e giden artı ve eksi uçlara paralel olarak letleri lehimlediğinizde müziğin tiz şiddeti ile letlerin yanıp söneceklerini düşünüyorum, elbette ki aşırı frekans yüksekliği letlerin patlamasına da yol açabilir diye düşünüyorum. Saygılarımla,

Benim bilgim kesin olmamakla birlikte Kolon içerisinde Tiz'e yani tiviter e giden artı ve eksi uçlara paralel olarak letleri lehimlediğinizde müziğin tiz şiddeti ile letlerin yanıp söneceklerini düşünüyorum, elbette ki aşırı frekans yüksekliği letlerin patlamasına da yol açabilir diye düşünüyorum. Saygılarımla,

tşk ediyorum öncelikle ilginize bunu yarın bir deniycem acaba tizin sesini etkilermi düşürürmü diye düşünüyorum bunu yarın deniycem

Letler eğer patlamazlarsa tizin sesini etkilemekten ziyade tize zaman zaman gelen pik leri yakar ve tizin yanmasını önlerler. Bir yerde tiz koruma devresi gibi işlem dahi görürler. Anlayacağın Tiz'e zararından ziyade yararı olacağı kanısındayım. Saygılarımla,

Ne gerek var böyle şeylere :D

ledleri kolona yada twetere bağlamanı tavsiye etmem... az buçuuk elektronikten anlarım...ses kalitesini bozarsın(paralel bağladıgın zaman) ki seri bağladıgını düşünemiyorum :)
ama ayrı besleme alacaksan bişi diyemem kolonlar gazino gibi ışıldar.fakat ben kolonların siyah ve mat olmasını tercih ederim....

tizlerde denedim olmadı malesef

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri