• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kadirbey1985 - Ah İstanbul (yeni) "Roland GW-8"

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
Roland GW-8'in 16 kanal midi kayıt ve zengin enstruman yelpazesinden faydalanarak yapmış olduğum bir çalışma.

Klarnet,Kabak kemane,ney la vib.,kanun trmV2, ud,full strings

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Kadirbey1985 - Ah İstanbul (yeni) "Roland GW-8"

eline sağlık çok güzel olmuş...

eline sağlık güzel olmuş ... kadir kardeşim bu kayıtta bu arkadaki sesleri sonradan kayıt programı ile çalıp mı ekliyorsun?

eline sağlık güzel olmuş ... kadir kardeşim bu kayıtta bu arkadaki sesleri sonradan kayıt programı ile çalıp mı ekliyorsun?

daha önce dediğin gibi yapıyordum,ama şimdi şarkıyı çalıp midi formatında orga kaydediyorum ve üzerlerine kanal kanal enstruman kayıtlarını yapıyorum ve daha güzel ve orijinal oluyor.

eline sağlık usta nasıl yaptın bunu pa500 de varmı nasıl yaparım bende bilen varmı?

Sevgili Kadir çok beğendim gerçekten. GW-8'i almamdaki en etkili kişisin. =) Çok renkli ve zengin olmuş parça. emeğine sağlık.

Sevgili Kadir çok beğendim gerçekten. GW-8'i almamdaki en etkili kişisin. =) Çok renkli ve zengin olmuş parça. emeğine sağlık.

aman efendim estafurullah. bende yeni yeni keşfettim şu 16 kanal kullanımını.Roland GW-8 güzel şeyleri destekliyor.

çok güzel olmuş kadirbey.zevklen dinledim.ellerine sağlık.

eline sağlık usta nasıl yaptın bunu pa500 de varmı nasıl yaparım bende bilen varmı?

pa500de de yapabilirsin,sonuçta onun da 16 kanal kayıt özelliği olması lazım,yeni nesil org; korg'un menüsünü bilmiyorum ama onda da böyle eklemelerle zengin enstruman yelpazesiyle orkestra kıvamını verebilirsin.

Eline sağlık güzel olmuş.