• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kadirbey1985 - DİDO NANA (Roland GW-8)

Cevap: Kadirbey1985 - DİDO NANA (Roland GW-8)

Elinize sağlık, gitar arpeji ritimde mi kendiniz mi çaldınız? Ritimdeyse hangi ritim acaba? Teşekkürler.

arpejler bana ait değil, burada 2-3 gün önce bir arkadaşımız yamaha or700 v1 introlu ritimleri paylaştı, ben de işime yarar diye siteden yükledim ve ritim dönüştürücü programıyla gw-8 formatına çeviirp orguma attım. arpejler standart gitar modundaydı, gitarı "requinto quitar" yaptım bir iki de kopyala yapıştır ile steel guitar yaptım, ritimlerde dönüştürmeye bağlı olarak gereksiz zilleri sildim, atakları da başka 8 beat ritimlerinin ataklarını kopyaladım oldu bitti... bu roland gw-8 bu açıdan müthiş.
bu ritmi kim yapmışsa helal olsun ona özellikle arpejleri on numara yapmış, arpejlere dokunmaya kıyamadım bile sadece reverb-chorus ayarlarına dokunmaya yüreğim elverdi.

Kadir gayet başarılı olmuş...

ne kadar güzel olmuş kadirbey.ellerine sağlık.

Çok güzel olmuş eline sağlık kadir.

kadir ritm dönüştürücü programı ile gw8 formatına cevirdim demişsin. hangi program o ? roland style converter mı ? klavye ile bize verilen.. ben bi türlü kullanamadım onu. senin bilgin varmı

Kadir abi helalın var süper

eline saglik tesekkurler.

Kadir hocam helal olsun. Ben kaçırmışım bu çalışmanı. Çok güzel. İyi kötü vokal de bir denesen diyorum. Altyapılara şart oluyor bazen. Selamlar.

Kadir hocam helal olsun. Ben kaçırmışım bu çalışmanı. Çok güzel. İyi kötü vokal de bir denesen diyorum. Altyapılara şart oluyor bazen. Selamlar.

vokal, aslında mikrofonum var ama ses (vokal) kaydımı org'dan bilgisayara yaptığım gibi yapamıyorum, iyi bir vokal kaydı yapabilsem bunu denemek isterim.

ellerine sağlık kadir,