• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kadirbey1985 - DİDO NANA (Roland GW-8)

Cevap: Kadirbey1985 - DİDO NANA (Roland GW-8)

o kadar güzel olmuş ki gerçekten ama bir yerde akordan isim olarak pek anlamam ama tam nakarat biterken akor yanlış olmuş sanki belki yanılıyorumdur walla tüylerim diken diken oldu o akorda orda tam olsaydı etkisi daha da artardı herhalde :)

o kadar güzel olmuş ki gerçekten ama bir yerde akordan isim olarak pek anlamam ama tam nakarat biterken akor yanlış olmuş sanki belki yanılıyorumdur walla tüylerim diken diken oldu o akorda orda tam olsaydı etkisi daha da artardı herhalde :)

bazen akorlarda kayma yapabiliyorum istemdışı, belki de buna denk gelmiştir

hocam eline sağlık süper olmuş... vokal gerekli gerçekten... yavaş yavaş vokalde koysan olur demolarına :) kolaygelsin...

hocam eline sağlık süper olmuş... vokal gerekli gerçekten... yavaş yavaş vokalde koysan olur demolarına :) kolaygelsin...

mikrofonum var da, mikser ya da ses kartım yok; güzel bir ses kayıt programı bulabilsem mikrofonu bağlayıp birşeyler yapmak isterim.

aslında sana söylüyorum ama bendede yaklaşık aynı sorun var.. evde vakit buldukça demo yapmak istyorum. ama mixer gazinoda bende çalıp söylediğimi direk laptopla bağlantısız kaydediyorum :) sesler karman çorman oluyor.. birkaç kez gazinoda çalarken kayıt yapayım dedim ordada master volümü çok açmak zorundayız recout tan alıyorum sesi ama master volüm yüksek olduğu için ses yine patlıyor bitürlü sağlıklı bir kayıt alamadım.. ses kartı gerekli mutlaka...

Cok guzel ve akici bir de soleseydin daha da guzel olurdu.Basarilarinin devamini dilerim

Cok guzel ve akici bir de soleseydin daha da guzel olurdu.Basarilarinin devamini dilerim

aslında söylemeye kalkarsam eğer, evindeki kırılacak camlardan ben sorumlu olmam :) şarkı söylemesini pek beceremem, hadi diyelim deneyeyim, işte ses kartım ya da mikserim yok, bakalım zamanla onlar da olur ; ben de elimden geldiğince altyapı oluşturuyorum.

Olsun boyelde cok guzel calmissin ayricada ritlerde akord takibin cok hosuma gitti yerinde ve zamanli akort degistirmen parcaya orjinal bir hava katti.Ayrica da bir rizeli ve de Kazim Koyuncu hayrani olarak olarak bu parcayi paylastigin icin de sana ayri bir tesekur ederim