• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kadirbey1985 - Kutupta Yaz Gibi (Baha)

Cevap: Kadirbey1985 - Kutupta Yaz Gibi (Baha)

Dostum hazirladiğin şu güzel şarkilarin üzerine bir de okusan artik.güzel bir kayit anlayişin var...sanki canli kayit havasi yapiyormuşsun gibi...ellerine sağlik!...

çok güzel olmuş

KADİR ELİNE ve YÜREĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM

Dostum hazirladiğin şu güzel şarkilarin üzerine bir de okusan artik.güzel bir kayit anlayişin var...sanki canli kayit havasi yapiyormuşsun gibi...ellerine sağlik!...

sahnede kullanılan mikrofonum yok,zaten şarkıyı da pek iyi söyleyemem,ama elimdeki bilgisayar mikrofonuyla, bilgisayar üzerinde biraz yankı katıp ,kendi söyleyeceğim bir şarkıyı deneyeceğim, artık sesimi dinlerken camlar kırılırsa sorumluluk bende olmaz :p :D :)

sahnede kullanılan mikrofonum yok,zaten şarkıyı da pek iyi söyleyemem,ama elimdeki bilgisayar mikrofonuyla, bilgisayar üzerinde biraz yankı katıp ,kendi söyleyeceğim bir şarkıyı deneyeceğim, artık sesimi dinlerken camlar kırılırsa sorumluluk bende olmaz :p :D :)

üstad sen söyle biz camları tutarız :)

Güzel olmuş hangi ritim bu acaba?

unplugged ritmi var orgun 16 beat içinde, ben de onun davul takımlarını "standard 3" yaptım, gitar akorlarına el attım, varyasyon1 ritmini sildim sırf bas-akor ; varyasyon 3 ve 4'ü kendim düzenledim, ortaya böyle hoş bir ritim çıktı.

harika olmuş kadirbey ellerine sağlık.iyi çalışmalar dilerim.

Baha'nın bbirkaç tane şarkısını daha sitede paylaşacağım.