• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kapalı konu

• Konbuyu başlatan sanli
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sanli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A 1000TR
Sayın yöneticilerim bu sitenin yıllardır üyesiyim ama yıllarca giriş yaptığım kullanıcı adım olan sanli ile giriş yapamadığımdan yeni üye kayıtı yapmak zorunda kaldım,doğal olarak eski paylaşımlarım da sıfırlanmış oldu,rica ediyorum,önceki üyeliğimin devam etmesini saygılarımla....

Cevap: Yöneticilerimizin dikkatine...

sohbete gelirmisin

Cevap: Yöneticilerimizin dikkatine...

Sayın yöneticilerim bu sitenin yıllardır üyesiyim ama yıllarca giriş yaptığım kullanıcı adım olan sanli ile giriş yapamadığımdan yeni üye kayıtı yapmak zorunda kaldım,doğal olarak eski paylaşımlarım da sıfırlanmış oldu,rica ediyorum,önceki üyeliğimin devam etmesini saygılarımla....

syn sanlı

trakya müzik sitesi yenilendiği için tüm veriler silindi,yeni sisteme geçiş yapıldığından dolayı tüm üyelikler ve konular herşey silindi,

bütün üyelerimiz yeniden üyelik aldı,
bütün konuları yeniden açıp paylaşımlar yapıldı,eski üyeliğinizden dolayı yapılabilecek hiçbir şey yok,almış olduğunuz yeni üyelikle trakya müzik sitesinde paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz,yinede bu konuda syn admin ve diğer yönetici arkadaşlar ne der bilemem,

saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...