• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron xd9 Konu Kapalıdır

• Konbuyu başlatan lkrts
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 36
  • Görülen : 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lkrts

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron XD9,sx3000,pa80,pa500tr,pa600,pa900,pa3xle,pa4x,
Cevap: Ketron xd9 plus5 Taşkın set

güncell kalsınn

taşkın abi güzel set yapmış paylaşım için teşekkürler

( Taşkın = ketron veya Ketron = Taşkın ) Başka formül şimdilik yok. Inşallah bu denklemi değiştirip nice yeni üstatlar türer temennisiyle.

xd9 adına başka kimse oturupta set falan yapmaz bence.

Yanlızca Tünel müzik yapabilir seti .Başkada kimse yapamaz özel programlarla olabiliyor oda tünelde var.

Benim anlamadığım şudur. Onca marka için yapılıyorda niçin ketron için yapılmıyor veya yapılamıyor. En sağlam alet olduğuna çoğumuz kani olmuşuz. En gerçek seslere de haiz olduğunuda bilmekteyiz. Eeee ! derdimiz ne? Niye bununla uğraşılmıyor? Niye üvey evlat muammelesi görüyor? Fiyat deseniz, Tyros5 veya korg pa3x yanında nispeten kaşarlı tost fiyatı ! Bunu birisi siteye açıklarsa hepimizde aydınlanmış oluruz. Bilmiyorum, ama menfaatler söz konusu ise ne yapılacak, nede söylenecek söz bulunur. Saygılarımla, kelimesini de eksik etmeyeyim bu arada.

Benim anlamadığım şudur. Onca marka için yapılıyorda niçin ketron için yapılmıyor veya yapılamıyor. En sağlam alet olduğuna çoğumuz kani olmuşuz. En gerçek seslere de haiz olduğunuda bilmekteyiz. Eeee ! derdimiz ne? Niye bununla uğraşılmıyor? Niye üvey evlat muammelesi görüyor? Fiyat deseniz, Tyros5 veya korg pa3x yanında nispeten kaşarlı tost fiyatı ! Bunu birisi siteye açıklarsa hepimizde aydınlanmış oluruz. Bilmiyorum, ama menfaatler söz konusu ise ne yapılacak, nede söylenecek söz bulunur. Saygılarımla, kelimesini de eksik etmeyeyim bu arada.

niye uğraşsınlar ya. ben olsam bende uğraşmam. bak arkadaşımız paylaşım yapmış ketron kullanan o kadar kişiden tık ses yok bir teşekkür bir beğeni yok. bende ketronum varken o kadar ritim falan uğraştım paylaşım yaptım ama bir teşekkür bile etmiyorlar. sonrada gelip ketronun nevalesi yok falan filan diye yakınıyorlar. insanın keyfi kaçıyor. heralde ketron kullananların kapısına kadar varacaksın elinle seti yükleyip bide üste para vereceksinki o zaman yaranabilirsin.

Hemşo çok haklısın bu konuda

Bir kere set ücretsiz olduğu için kimse yapmaz zaten, Taşkın Akgeyik i tebrik ediyorum, bence çok güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...