• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kapalı-site sahte üyelerle dolu

• Konbuyu başlatan cuno
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cuno

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa800
:eek:siteye sahte üye sistemi yüklemişsiniz böyle yalanla kalabalık göstererek ne yapmaya çalışıyorsunuz sayın site sahipleri anlam veremedim:D

ben yaklasik 3 seneden beri buraya üyeyim cokta memnunum o zamandan bu zamana kadar binlerce degisik sahislarla alis verisimiz oldu bunlarda mi sahte idi anlayamadim sende bir sahtelik olmasin iyi düsün

Moderatör tarafında düzenlendi:
2007 de üye olmuşsun sahte olan kim iyi düşün ahmet

ben yıllarca site yaptım bilgi işlemde çalışıyorum bu işlerin nasıl döndüğünü çok iyi biliyorum ahmet efendi site sahibi çıksın desinki yalan söylüyorsun anlını karışlarım sen belliki anlamıyorsun bu işlerden.

Gerçek olanlar bize yeter dostum. Burada tanıdığım onlarca arkadaş var ve çoğuyla da yazıştık ve paylaşımlarda bulunduk. İyisiyle kötüsüyle bir çok şey öğrendik. O yüzden sahte olanlar da bundan bir ders alabilir ve bir çok şey öğrenebilir.

ne oldu ahmet efendi konuyu editlemişsin hemen ben bir şey yapmak istemiyorum sadece bilgi veriyorum size.
CEZATEAM Ekibindenim

ne oldu ahmet efendi konuyu editlemişsin hemen ben bir şey yapmak istemiyorum sadece bilgi veriyorum size.
CEZATEAM Ekibindenim ben bu arada.

sana hayirli isler güle güle kardesim yolun acik olsun..

ahmet;yapılmak istenen açıkça belli değil mi?
bu tür saçma sapan konulara müsade yok...
konu kilitlendi,üye banlandı...

bence bu konu silinsin kucuk sinek mide bulandirir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...