• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kapalı Site Yönetimine !

emircan bu işe neden bu kadar kafa yordunuz anlamadım bir türlü yahu?
webmastering den anlamam,dediğiniz gibi mutlaka bir yolu vardır.lakin ortada bir gerçek var; veriler silindi!
artık yapacak birşey yok.
site açıldığından beri benimle alakası olsun olmasın her yere girip çıkıyorum ki bunu tüm moderatör ve yönetici arkadaşlar da yapıyorlar.en önemli konularımız tekrar oluşturulmuş durumda.hemen hemen herkes ki buna sen de dahilsin kendince önemli gördüğü konuların çoğunu geri getirmiş durumda.
esasen ben bazen seviniyorum da bu işe.alakasız,gereksiz yere açılmış,mükerrer de pekçok konu vardı.bu arada bunlar da temizlendi...
ben kendi adıma açtığım bütün önemli konuları geri koydum yerine.
üstelik farkındaysan çoğu bölümde bir düzen oluşmaya başladı...
selamlar

Seni moderatör yapanda kabahat ben böyle vurdum duymazlık görmedim onca emek vardı burda yöneticilerin bir ayıbı var ortada veri tabanın yedeklenmemesi sen hala zeytin yağ gibi üste cıkıyon kardes düzen böyle gelmez moderatörsün oturur adam gibi gereksiz konuları ayıklar düzeltilcekler düzeltir silincekleri silersin ama bunu yapmıyosunuz sonra server cökünce temizlendi düzenlendi diyosunuz işinize geliyor.NEBİLKARA ustad nerde paylaşımlarını görmüyorum isimmi değiştirdi büyük ihtimalle yıllardır emek verdiği paylaşımlarının silinmesine kızıp siteyi bıraktı üzülerek söylüyorum bende bırakıyorum Hüseyin (BERKCİK)abi kusura bakma Hakkınızı helal edin...