• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kapalı TrakyaMüzik :)))):)))):))))Herkez Okusun Banlamayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xcinox96

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Piranha Acoustica S Type
herkeze merhaba herkez tanır beni kısaca geçim üyeliklere ve sorna söze AMA SAKIN BANLAMAYIN ARİF ABİ,ZAFER ABİ HERKEZ OKUSUN LÜTFEN

banlamayın herkez okusun

xcinox96,,ali_96,,ali_24,,piyanist cenk,,,piyanist tolga,,premier,,,tolga54,,,dahada var sayamıyorum...ilk önce bu siteyi girmiştim tesadüfen sonra burdaki paylaşımları çok beğendim herkez bir biriyle dostu bende ilgi çekmek için 200 tane türk ritmi diye bi konu açtım..ve herkeze yalan söledim ve sonra banned ve sonra bir mesaj yazıp kendimi affettirdim..baya sevildim..herkez benle dost gibiydi..bütün yöneticilerin gözü benim üstündeydi göze batıyodum..güzel paylaşımlar yaptım..beğeni topladım şimdi ali_24 bakın 133 kişi teşekkür etmiş azmı..arif abiyle hiç iyi geçinemedik..orası malum artık bu sitede yerim yok..ne zaman bi üyelik açsam yarın baksam banned yazısı..o kadar üyeliklerim oldu hepsi banned toplasan 20 tane hiç pes etmedim..piyanist cenk açmıştım..Bu Nasıl Bir Sitedir konusu herkez hoşgeldin..teşekkürler filan adam gibi olursan sevilirsin diye anladım kendi kendime bu mesajı siz affedin diye açmadım..bu siteyi hak etmiyorum...sadece çok pişmanım..keşke yapmasaydım dedim ama artık geç..sizleri çok seviyorum..sizleri hiç unutmicam lütfen hakkınızı helal edin emeğiniz büyük benim için..teşekkürler..ferdesu ablam..tufan abi...mustafa abi berk abi,salm abi,batuhan abi hakkınızı helal edin allaha emanet..

Arif Abi Sanada Teşekkürler..Sen İşini Yaptın Hakkını Helal Et..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: TrakyaMüzik :)))):)))):))))Herkez Okusun Banlamayın

demekkı bı hata yapmıssın kardes yada aynı hatayı tekrar etmıssın yoksa neden banlasın mod lar senı ama yazını okudum veda yazısı gıbı olmus sankı ıntıhar mektubu gıbı :) tabı bu işin sakası bu sıte saygı ve sevgı cercevesıne dayanıyor ıyı gecınırsen sıtwedekı forumdakı arkadaslarla kımse senı banlamaz hadı kal saglıcakla

Cevap: TrakyaMüzik :)))):)))):))))Herkez Okusun Banlamayın

Arif abiyle iyi geçinemedik yazmışsın yanlış yazmışsın koçum,ben arif abiyi hiç dinlemedim beni okadar uyardı kulak asmadım hep bi kulağımdan girdi ötekinden çıktı demen gerekiyordu.Ben söylediğim sözlerin her zaman arkasındayım seni hep bu siteye kazandırmaya çalıştım kaç kere sana nasihat ettim,özelden mesaj attım yapma dedim eğer yaparsan banlanırsın zaten herkesin gözü üzerinde birkere daha banlanırsan siteye bidaha sittin sene giremezsin dedim ama,dinlemedin...O yüzden yine söylediğim gibi bundan sonra seni her gördüğümde bu siteden uzaklaştırıcam.Ve yine uzaklaştırıyorum.Dediğin gibi sen bu siteyi artık hak etmiyosun.Okadar üyelik açtığın halde senin olduğunu bile bile kabullendiysek bu seni kazanmak içindi ama sen şansını yanlış değerlendirdin.Ne zaman banlansan böyle konular açıp günah çıkartıyosun artık yemiyoruz,zaten hiç yememiştik akıllanmanı beklemiştik.O yüzden artık sana af yok yeteri kadar töleransımızı kullandık...

Konu kapanmıştır...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Kapalı TrakyaMüzik :)))):)))):))))Herkez Okusun Banlamayın

bu zaten aylar önce böyle olması gerekiyordu...
yine de yönetim olarak iyi tahammül ettik ama bu çocuk bunu bile anlayamadı bir türlü...

Ch.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...