• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KARTIMI silecem Yardim

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar arabic turkish kartimi silip baska set yuklemek istiyorum benim KARTIM 8MB LIK karttir
simdi bunu silip baska set yuklecem cunku icindeki sesler cok berbat zurna felaket
bana yardimci olursaniz nasil silecem ,hangi setti dolduracam ,8mb'lik cok set yok duydugum kadariyla bana en cok lazim olan zurna ,vallah turkish arabic kartaki zurnayi caldim muzikten sogudum lutfen yardim edin

simdi ben karti silip ,sanirim kilitli ama yine silerim sizden ricam bana 8mb'lik set onerirseniz tabii icinde iyi bir zurna lazim edi zurna'ya benzer

SIMDIDEN TSKRLER

SAYGILAR
FRANSADAN

Cevap: KARTIMI silecem Yardim

Kartını orga tak, orgu aç, disk tuşuna bas, menü tuşuna bas, Format tuşuna bas, CRD seçeneğine bak aktifmi yoksa pasifmi? Yani yazılar koyu mu gözüküyor yoksa silinikmi gözüküyor onu bana söyle yardımcı olayım. Diğer formunda benden özür dilemişsin, kesinlikle özür dilenecek bir durumumuz söz konusu değildir. Ben sana zaten espiri yaptım sakın aklına birşey gelmesin. Her açmış olduğun formuna koşmam buna en iyi kanıt olmalı. Sana alınsam yardıma koşmam.

Şimdi ilk iş olarak PA-80 8 MB YEŞİL Kart diye gogle de arattır o kartı indir gerisini beni bekle. Saygılarımla,

org'u actim cok anlamiyorum disk nerde felan

Disk tuşu hemen ekranın solunda, menü tuşu gene ekranın sol üst kısmında, Load tuşu bu seçenekleri seçtiğinde ekranda Load seçeneği çıkar ona en yakın olan ekran kenarındaki onay tuşudur. CRD kart demektir ve eğer orguna kartın takılı ise bu seçeneklerden sonra ekranda enalt ta CRD diye adı çıkar ekranın sağ tarafındaki tempo/value tekerini çevirerek CRD yazısını ekranın sol üstk kısmındaki Durum tuşunun önüne getirmen gerekir.

girdim baktim setlerin adlari var tam asaga indim birsey yok zaten 9 set var birde backup yaziyor

pa80 yesil karti setini indirdim dogdu set oyle degil mi ?

Disk > Menü > Format > bunlara bas enalt ta CRD yazısı görmen lazım onu Tempo/value tekerini çevirerek ekranın sol üst kısmındaki Durum tuşunun önüne getir eger pasif değil ise enter/yes (ekranın sağında) ona basıyorsun ekranın enalt kısmındaki F4 tuşuna basıyorsun Wayt diye bişey çıkınca beklersen formatlar ve bitince sana kaç MB olduğunu yazar

card goruyorum tamam usta sonra tempo value cevirdigimde geri ustu gidiyor

Yeşil kartın önce sana BACKUP ları lazım onları karta yüklemek gerekiyor daha sonra orga set yüklemelisin bunun için sana 6 - 7 tane sıfır ve formatlı disket lazım. Vaya orgunda HDD yani Harddisk varsa bu backupları önce Bilgisayardan setle beraber Hardiske atman lazım. Bunları önce netleştir

sazgrubu tek sana guveniyorum sen bari bana yardim et usta