• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KARTSIZ PA60 DÜĞÜNDE iŞ YAPAR'MI?

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Değerli üstadlarım sokak düğünlerinde kullanmak için kartsız pa60 alacağım,

orgtan beklentim, bass ları ve güm leri sağlam vurması.. seslerin çok bi önemi yok.. elektro ile işi bitiriyorum zaten :) elektrosu güzel olsun yeter..

aradığım ritimler

2-4 oyun havası- 3 ayak halay-çiftetelli - oryantal- 2-4 halay-4-4 halay-misket..

3 ayak halay ritimleri kolay kolay bulunacağını sanmıyorum pa60 larda...

bu cihaz beklentilerimi karşılarmı sizce? Belirttiğim gibi seslerin önemi yok..Ritimler sağlam olsun bana yeter zaten...

yorumlarınızı bekliyorum... pa500tr alın demeyin, belirttiğim gibi ritimlerin güm leri sağlam vurmalı...

sağlıcakla kalın

Cevap: KARTSIZ PA60 DÜĞÜNDE iŞ YAPAR'MI?

pa60 almanı tavsiye etmem pa55 tr tam senin istediğin gibi o zaman

zafer abi pa55 lerde hep hurda gibi ama :( bulduğum pa60 baya temizdi.. tuşeleride pa55 den daha güzel.. 4 sene önce caldım en son pa60 ı :) pek hatırlamıyorum nasıl aletti. videolarım filanda var güzel geliyo gibi ritimler

zafer abi pa55 lerde hep hurda gibi ama :( bulduğum pa60 baya temizdi.. tuşeleride pa55 den daha güzel.. 4 sene önce caldım en son pa60 ı :) pek hatırlamıyorum nasıl aletti. videolarım filanda var güzel geliyo gibi ritimler

kartlı alırsan al derim ama kartsız almanı tavsiye etmem,kasası tuşeleri sağlam orglarıda görüyoruz gökhan kasası tuşesi sağlam ama içi boş,pa55 tr canavar gibi orgtur,kasa ve tuşe o kadarda özellikle sitede bazıları tarafından anlatılanlar gibi değil,

kardeş sende 3x yokmu napican 55 i 60 ı?

yok abicim,3x de benim sayılır ama tam olarak benim değil.. salonlarda kullanıyorum onu.. sokak düğünlerine o aleti götüremem...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben sahibi olsam bende vermem sana o aleti sokakda çalasın diye.

Bişey benimse benimdir,benim değilse benim gibi görünmesine gerek yok...

Değerli üstadlarım sokak düğünlerinde kullanmak için kartsız pa60 alacağım,

orgtan beklentim, bass ları ve güm leri sağlam vurması.. seslerin çok bi önemi yok.. elektro ile işi bitiriyorum zaten :) elektrosu güzel olsun yeter..

aradığım ritimler

2-4 oyun havası- 3 ayak halay-çiftetelli - oryantal- 2-4 halay-4-4 halay-misket..

3 ayak halay ritimleri kolay kolay bulunacağını sanmıyorum pa60 larda...

bu cihaz beklentilerimi karşılarmı sizce? Belirttiğim gibi seslerin önemi yok..Ritimler sağlam olsun bana yeter zaten...

yorumlarınızı bekliyorum... pa500tr alın demeyin, belirttiğim gibi ritimlerin güm leri sağlam vurmalı...

sağlıcakla kalın

pa500 kullanıyorum cihazımdan bir güm sesi geldiği zaman millet karşı duvara yapışacak gibi oluyor çok sağlamdır tabi set meselesi bu artı pa 500 zaten tüm kartsız setlerle uyumlu pa 60 a yüklediğinin aynısını pa500 ede yükleyebilirsin aynısını yüklediğin için gümlerde aynı olur tomlarda kardeşim

Ben sahibi olsam bende vermem sana o aleti sokakda çalasın diye.

Bişey benimse benimdir,benim değilse benim gibi görünmesine gerek yok...

abicim ifade etmek istediğin şey nedir? benim pa3x 'im diye birşey ifade ettimmi ben? aletin sahibi alet senin diyor.. işi bana devretti ama ben ara ara sokak düğünleride yaptığım için o kdar pahalı bir cihazı sokağa düşürmemek için konu açıyorum senin dediğin lafa bak?

hangi klavyeyi alırsan şimdiden hayırlı olsun kardeşim