• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Keman Arıyorum

• Konbuyu başlatan hsnslmz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 5K

hsnslmz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama
Selamın Aleykûm. Arkadaşlar mersinde yaşadığım için mersin içi bir keman almak istiyorum hayatımda elime almadm kemanı ama gelin görünki hastalık haline geldi şöyle ucuz öğrenebileceğim bi keman olsun açık söyleyim 70 tl anca verebilirim. satan kişinin yanına gelirim bana iki çalsın beni bi hoş etsin anlaşırsak alırım msn den konuşabiliriz hasansolmaz_583@hotmail.com telefonda var 0531 367 06 83 SAYGILARIMLA..

Cevap: Keman Arıyorum

yaw bu fiyata keman mı olur arkadasım acemımısın düşeşcimi anlamadım haa.. ınsan bı yazarken dusunur be

yaw bu fiyata keman mı olur arkadasım acemımısın düşeşcimi anlamadım haa.. ınsan bı yazarken dusunur be

Arkadaşım lütfen dikkatli oku tekrar yorum yaz İNSAN Bİ YAZARKEN DÜŞÜNÜR BE. :) yukarıda belirttim hayatımda elime keman almadım sence profesyonel olabilirmiyim BU ARADA ESKİ BAĞLAMA HOCAM MUSTAFA AYLA BENİ KIRMADI YARDIMCI OLACAK ALINCA SİZLERE PAYLAŞACAĞIM :)

Linki kontrol et lütfen

DİPNOT: AMACIM SİZİ RENCİDE ETMEK DEĞİL DAHA FAZLA BİLGİYE SAHİP OLMANIZI SAĞLAMAK

Moderatör tarafında düzenlendi:

yazarkene neyı dusuncem kardesım sarhosmusun nesın sen...brz sen mantıken dusun..elıme keman almadım dıyosun ve keman alıcam dıyosun..az yada cok en azında pıyasayı ve fıyatları mutlaka sorup arastırmıssındr zaten..cunku ınsan bırebır magazada ya aradıgını yada butceye gore aradıgını bulamazsa emın olki öyle gırer pazara..pazarın sanal yada real olması mevzu bıle degıl...
amaaaa sen kalkıpta 70 tl param var buna alıcam dıyosan kusura bakmada kemancıların sanatı mılyarlara degısılmezken elınde tuttugu kemana verdıgın fıyat dırek adama kufretmektır..bugun baglama S kemanların sıfırı 450 tl ıken sen yarısının yarısını bıle vermıyorsun ve resmen küfür edıyosun..

sen o paraya gıt nıyet çek..belkı demosunu çıkartabılırsın cekılısten yada gıt bır meyhaneye actır bi ufak kalan parayada kemancıya bahsıs ver dınle dınle demlen kardes

Moderatör tarafında düzenlendi:

1-kemancıların sanatı mılyarlara degısılmezken elınde tuttugu kemana verdıgın fıyat dırek adama kufretmektır.

2-bugun baglama S kemanların sıfırı 450 tl ıken sen yarısının yarısını bıle vermıyorsun ve resmen küfür edıyosun..

3-gıt bır meyhaneye actır bi ufak kalan parayada kemancıya bahsıs ver dınle dınle demlen kardes

SAYGIDEĞER ARKADAŞIM :)

1-KEMANCILARIN SANATINI MİLYARLARA DEĞİŞEN BENDEĞİL ÇİN HALK
CUMHURİYETİDİR. BEN HİÇ ARGO KONUŞMADIM MÜZİK EVLERİ SATTIĞI İÇİN BENCE ONLAR KÜFÜR EDİYOR, ÇÜNKÜ O KEMANI O FİYAT SATAN ONLAR.

2-BEN YARISININ YARISINI BİLE VERMİYORUM DEĞİL. VEREMİYORUM OLSA NEDEN VERMEYEYİM ÜLKEME KATKIDA BULUNMAYAYIM.YİNE SÖYLÜYORUM BEN ARGO KONUŞMADIM

3-BAK YUKARDA DİYORSUN KEMANILARA KÜFÜR EDİYON OLDUMU ŞİMDİ BEN KEMANCIYA BAHŞİŞ VERİRİSEM ASIL ÖYLE KÜFÜR OLUR AL PARAYI ÇAL OLMAZ ONLARIN SANATI MİLYARLARA DEĞİŞİLMEZ.MADEM MEYHANEYE GİDİYON AÇ KEMANCIYA Bİ UFAK ODA DEMLENSİN SENDE KAFASI ESERSE ÇALSIN DİNLERİZ YOKSA DİLENCİ GİBİ ÇAL GİT OLMAZ.HER MESLEĞİN BİR ŞEREFİ VAR RAMAZAN DAVULCUSU BİLE RAMAZAN AYINDA PARA TOPLARKEN KAPIYI ELİYLE DEĞİL DAVULA RİTİM TUTARAK ÇALAR KAPIYI AÇTIRIR Kİ ANLASIN EV SAHİBİ O DAVUL OLMASA UYANAMAYACAKTI BELKİ :)

SONSUZ SAYGILARIMI SUNARIM

yaw kardesım kusura bakmada sen dangoz bır adamsın..adam zaten bahşiş cıksın dıye calmıyormu babasının hayrına mı calacak yaa bu sıtede neden uye olurken bır anket yok??
her önüne gelen kayıt olursa olacagı bu işte...pıyasada düşer malında para etmez..onune gelen elıne 2 kabin bi power bi e40 alırda 100 lıraya dugune gıder sen bakarsın ıste sızlerın bu abuk subuk fikirleri yuzunden kalkınamıyor ve çinlilere çuval açıyoruz mecburennnnn..!!

sen bu zihniyetle gittikçe gövden hep kapı,millet hep tokmak ve sende hep davul olmaya mahkumsun dostum..

bu ne allah askına yaa ben ne diyorum sen ne diyosun bi mantık yok yazılarında,herseyden evvel verecegın cevap ıle yazdıgım sunum örtüşmüyor bile..

bu arada satılık davul var..70.tl'ye
alıcılar ulaşsın bana özelden

Kardeş sen niye bu kadar sinirleniyon bak ben sinirleniyormuyum :) sakin ol yav ikimizde iki eli iki bacağı olan insan türlerindeniz. msn ekle az konuşak olmazmı : hasansolmaz_583@hotmail.com