• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Keman Arıyorum

• Konbuyu başlatan hsnslmz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 5K
Cevap: Keman Arıyorum

başlık aç kardesım kemancılar eklesın seni..ben klavyecıyım,satmayada nıyetım yok baştan sylemek daha iyi

Kardeşim Ekle sen ya biraz konuşalım bu kadar sinir öfke iyi değil :) sen ver ben ekleyim

Bidavulalanabikemanbedava@hotmail.com

Vur dalgaya bu benim hoşuma gider kolay kolay çatmam kaşlarımı sen iyice sinnirlenmişsin
YETKİLİ ADMİN ARKADAŞLAR KONUYU KAPATMANIZ RİCA EDERİM

Ben bişeyden kil kaptimsa dönüp bakmam bile..bosuna bana birsey yazma onun icin..

Ben burda etik bir durum görmüyorum :) sadece konuşalım neden sinirlisin dedim sakin oldum ama sen sinirlendim, bende sinirlenseydim anlaşamazdık... birimizin geri çekilmesi alttan alması lazım yaşça büyüksün ama ben alttan aldım.
KONUYU KAPATABİLİRSİNİZ

unkapanında bulursun 50 ytlye fabrika çıkışlı çin keman

dante_sorf arkadaşım üslubunu hiç beğenmedim.hsnslmz nickli arkadaşımız keman sanatçısı yada kemanda seviye yapmış bir öğrenci değil.keman çalmaya merak sarmış bir arkadaşımız.Ve kendine keman alırken fiyat sorması çok normal.ama senin bu konuya bakış açın şahsen keman çalan biri olarak pek hoşuma gitmedi bunu ilk olarak bilesin.kemana yeni başlayan birinin kalkıpta 1500dolar veripte kendini masrafa sokarak çok iyi bir keman almasına gerek yok.100 ile 80 ytl arası kemanlar öğrenmek için yeterli.sonra öğrendikçe kişinin kendisi enstrumanı beğenmiyecektir zaten ve daha iyi bir keman arayışına geçecektir.Bu sitede birilerinin moralini bozarak değilde,arkadaşlık ve faydalı paylaşımlar yapacaksan bulun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dante_sorf arkadaşım üslubunu hiç beğenmedim.hsnslmz nickli arkadaşımız keman sanatçısı yada kemanda seviye yapmış bir öğrenci değil.keman çalmaya merak sarmış bir arkadaşımız.Ve kendine keman alırken fiyat sorması çok normal.ama senin bu konuya bakış açın şahsen keman çalan biri olarak pek hoşuma gitmedi bunu ilk olarak bilesin.kemana yeni başlayan birinin kalkıpta 1500dolar veripte kendini masrafa sokarak çok iyi bir keman almasına gerek yok.100 ile 80 ytl arası kemanlar öğrenmek için yeterli.sonra öğrendikçe kişinin kendisi enstrumanı beğenmiyecektir zaten ve daha iyi bir keman arayışına geçecektir.Bu sitede birilerinin moralini bozarak değilde,arkadaşlık ve faydalı paylaşımlar yapacaksan bulun.

Sonsuz teşekkürlerimi sunarım ustam. Acaba benmi hata yaptım '' dante_sorf'' arkadaşımıza diye düşünüyorumdum bende.Mütevazi davrandım nede olsa benden usta biri diye fakat aşşağlandık biraz ama canı sağolsun ben yine gülerim :):)