• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kendi kullandığım setim içinde banklar halinde sesler var...

Cevap: Kendi kullandığım setim içinde banklar halinde sesler var...

ben Gw8 kullanıcısı değilim ama çok teşekkür ederim.
Umarım örnek teşkil eder.

Kesinlikle Katiliyorum
GW8 kullanan Arkadaslara Yardimi olacaktir kesinlikle...
Tesekkurler

sagol mehdi tesekürler.

mehdi sesleri editledinmi setinde ben daha sesleri editlemedim gerci sete ancak hafta sonu bakabilirim

bide bisey soracam diyelimki senin setindeki baglama hosuma giti ve diyelimki hasan set teki kanun hosuma giti hepsini birer birer toparlayabilirmiyim ritimler gibi ?
bilgi verirsen sevinirim saygilarimla

alamazsın abi bununla ilgli bi site vardı gw8bank.com kendi svd dosyanı kendin yapıyordun tek tek dlnleyip atıyodun ama simdi o siteye gırılmıyor. Bıde mıdılerdekı seslerı alabıyordun galıba ama o konuda fazla bılgım yok keşanlı mustafa abiye sormak lazım.

bilgilerin icin tesekürler tufan iyide olurdu olsaydi bu konuyu roland firmasina mail olarak bildirecegim burda almanyada bakalim cevap gelecekmi mail adressi var bende
belki yardimci olurlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

üstadlar sesleri tek tek alamazsınız ritimler tek tek atılabilir ve siline bilir sesde öyle bişey yok sesler paket olduğu için tüm ses halinde orga atılır eğer başka bir ses yüklerseniz kendi orgunuzdaki sesleri silip yeni yüklediğiniz kalır ama ses üstünde editleme yaparak diyelim bir başka sette beğendiniz sesi bir kağıda dökümanını çıkarıp ayarlarını yazın sonra tek bir ses setinde editleyerek tek ses seti olarak kullanabilirsiniz ben böyle yapıyorum ben editleme ayarını alıp beğenmediğim ses üzerinde editleme yaparak beğendim ses haline getiriyorum saygılar....

paylaşım için teşekkürler eve dönünce deneyecem gw8 de