• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kendi yaptığım midilerde sorun var...YARDIM.

KARABULUT

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
KORG PA800
İlk başta tüm Müzisyen arkadaşlarıma ve müziği seven herkese selamlar.Arkadaşlar benim ufak bir sorum olucak...Bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun.
KORG PA500TR de midi çalarken daha doğrusu kendi yaptığım midilerde sorun var...Mesela midiyi çaldırıyorum ve bende bu midiyle beraber klawyede tekrar eşlik etmek istiyorum ama ben midiyi 4 tane sesle çaldım diyelim. Eşlik ederken bu kullandığım sesler haricinde diğer seslerde bozulma kayma yada cırtlaksı bi ses oluyo ve ayrıca midinin ses kaliteside bozuluyo bunu nasıl düzeltebilirim.Bu sadece benim yaptığım midilerde oluyo.Diğer internetten indirdiğim midilerde sorun yok...Bilen arkadaşlar varsa lütfen bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

Cevap: Kendi yaptığım midilerde sorun var...YARDIM.

kayıt yaptığın seslerin efekleriyle üstüne çaldığın seslerin efekleri uymuyorsa olabilir ama kesin bişey diyemem

Cevap: Kendi yaptığım midilerde sorun var...YARDIM.

birde midinin seslerine bak AB grubu efek kullanıyorsa kanallar üstüne çaldığın sesler CD grubu yada tam tersi olsun

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri