• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron 16 mb plus 3 yüklü nasıl alet lütfen yorum

memo63005

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar ketron 16 mb plus 3 yüklü nasıl alet lütfen yorum yapın sesleri ve ritimleri hakkında

Cevap: ketron 16 mb plus 3 yüklü nasıl alet lütfen yorum

tavsiye etmem kardesım o aletı alıcagına yamaha or 700 v2 plus al derım

or700 adaptörle çalışıyor xd9 direk fişle çalışıyor xd9güzel set bulabilirsen bomba gibi kaset kalitesinde ben pa1x kullanmama rağmen xd9 arar oldum or700 ne varsa onu kullanabilirsin xd9a disketler yardımı ile değişik sampleler yükleyebilirsin mesela ben sana plus2 yi tavsiye ederim plus3 al plus 2 nin snd yada pcm lerini yükleyebilirsin yarım saatlik iş saygılar not or700 ve pa500 aynıdır çipli ve kofti

ya neden herkes kullanigi aleti tavsiye ediyor arkadas sormus ketron nasil diye birisi ordan yamaha kullaniyor kullandigi aleti tavsiye ediyor arkadas ketron diyor bence ketronun soundu cok saglam vuruslari guzel

teşekkürler arkadaşlar

Ketronda sesler doğal ve orijinal çıkar. Ketrondaki sound kalitesini diğer marka kalvyelerde alamazsın.

xd9 a lafım yok...bencede klas bi makina...saund,ritimler sesler tatmin edici...ama sx3000 asla...denedim ilk çıktığında beş para etmez...

teşekkürler arkadaşlar. yorumlarınız için

bende yeni aldım nasıl yapılıyor plus 3 kullanıyorum plus 2 nin snd pcm dediğin ne? korg pa 50 vardı bende snd pcm nedir nasıl yapılır biraz anlatabilirsen valla memnun olurum

bende yeni aldım nasıl yapılıyor plus 3 kullanıyorum plus 2 nin snd pcm dediğin ne? korg pa 50 vardı bende snd pcm nedir nasıl yapılır biraz anlatabilirsen valla memnun olurum

hocam ketron xd9 da 4 adet plus vardır,bu plusların hepsinde ayrı sampler sesler ve ayrı ritim kitler bulunur,misal atıyorum siz şimdi plus 3 mü kullanıyorsunuz,plus 2 yi yüklemek istiyosunuz diyelim,her plusun 16 adet bakupu (SAUND DOSYASI (SND) si vardır,
o halde ne yapmanız gerekir,plus 2 nin 16 adet snd dosyasını xd9 a yüklemeniz gerekir,toplam 16 adet disk ile yükleyebilirsiniz,sonra plus 2 setini yüklediğin zaman plus 2 oluyo,isterseniz değiştirebiliyosunuz yani,her plusun ayrı ritimleri vardır,ve sesleri vardır,

plus 2 nin setini plus 3 okumaz plus 3 setini plus 2 okumaz,set yüklerken sizde hangi plusu kullanıyorsanız o plusun setini yükleyin,