• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-"Ain't No Sunshine When She's Gone" demo

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar.

"Bill Withers - Ain't No Sunshine When She's Gone"

Çok sevdiğim ve de birkaç gündür dilime dolanmış olan bu güzel parçayı (bu sefer aslına sadık kalarak diyemeyeceğim :) ) kendimce yorumlamaya çalıştım.Parçanın orjinali yanında enstrümantal versiyonlar da dinleyerek kendime bir taslak hazırladım ve sonunda da böyle bir kompozisyon ortaya çıktı.

Yalnız , anlayamadığım bir sebepten dolayı bu sefer kaydım pek temiz değil malesef.

Umarım beğenirsiniz.

Selâmlar...

Link:

Ekli dosyalar

• Ain't No Sunshine When She's Gone.mp3
    6.3 MB · Görülen: 327
Cevap: Ketron Audya-"Ain't No Sunshine When She's Gone" demo

soylenecek hic birsey hocam,tek kelimeyle super olmus,emeginize saglik.....

Bahri eline sağlık çok sevdiğim bir şarkıdır.Nefis yorumlamışsın.

Bu arada gitar solo çok şık...

Bu kayıt bence gayet temiz Bahri Hocam.Üstelik kendi yorumun da harika olmuş.
Ders mahiyetinde bir çalışma olmuş bence hocam, eline sağlık...
Kendimi bir an bir barda müzik dinliyor gibi hissettim açıkçası...

Ch.

ne kadar enfes bir çalışma olmuş.aldı beni götürdü.ellerine emeklerine sağlık eyeofthetiger79.

Emeklerine sağlık Bahri hocam. Harika bir çalışmaya daha imza atmışsın. Selamlar.

Bu kayıt bence gayet temiz Bahri Hocam.Üstelik kendi yorumun da harika olmuş.
Ders mahiyetinde bir çalışma olmuş bence hocam, eline sağlık...
Kendimi bir an bir barda müzik dinliyor gibi hissettim açıkçası...

Ch.

Dostum merhaba.

Öncelikle , güzel yorumun için teşekkür ederim.

"Kendimi bir an bir barda müzik dinliyor gibi hissettim açıkçası..." demişsin.Bunun en önemli sebebi , "Audya"daki davulların ve ritim gitarların muhteşem olması diye düşünüyorum.İnsan çalarken kendisini bir orkestraya çalıyormuş hissine kapılıyor.Bu da insana öyle bir zevk veriyor ki anlatamam.Ben bu duyguyu "SX3000"de hissetmiştim.Audya ise bunu bir değil iki tık birden ilerletmiş.

Şunu da eklemek isterim ; ritimlerindeki orkestrasyonu başka bir cihaz henüz yakalayamadı.İşin garibi , bu cihazın Dünya prömiyerinin 2007 yılında yapılmış olması.O tarihten beri Yamaha olsun Korg olsun cihazlarını sürekli yenileyerek geliştirdi.Amma ve lâkin (tabiki bu benim görüşüm) halen daha bu saundu yakalayamadılar.

Herkese selâmlar , sevgiler...

Benimde Cok sevdigim bi parcadir Harika olmus Eline Saglik 10numara!

Dostum merhaba.

Öncelikle , güzel yorumun için teşekkür ederim.

"Kendimi bir an bir barda müzik dinliyor gibi hissettim açıkçası..." demişsin.Bunun en önemli sebebi , "Audya"daki davulların ve ritim gitarların muhteşem olması diye düşünüyorum.İnsan çalarken kendisini bir orkestraya çalıyormuş hissine kapılıyor.Bu da insana öyle bir zevk veriyor ki anlatamam.Ben bu duyguyu "SX3000"de hissetmiştim.Audya ise bunu bir değil iki tık birden ilerletmiş.

Şunu da eklemek isterim ; ritimlerindeki orkestrasyonu başka bir cihaz henüz yakalayamadı.İşin garibi , bu cihazın Dünya prömiyerinin 2007 yılında yapılmış olması.O tarihten beri Yamaha olsun Korg olsun cihazlarını sürekli yenileyerek geliştirdi.Amma ve lâkin (tabiki bu benim görüşüm) halen daha bu saundu yakalayamadılar.

Herkese selâmlar , sevgiler...

bu gitarların ve davulun özellikle ritm gitarın ketron audya dan çıktığını söyleme sakın... bu ne yahu dehşet yamaha korg ve hatta roland ta bu sound yok... bu sounddan sonra bu alemde bu işin babası audya 5 tir bence... ayrıca çalışman çok güzel zevkle dinledim ve çok kıskandım :D harika herşey bu açıklamayı yapmasaydın hangi cubase de yaptın bunu diyecektim ve vst leri soracaktım inan

tebrikler dostum tek kelıme ıle harıka