• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-"Ain't No Sunshine When She's Gone" demo

Cevap: Ketron Audya-"Ain't No Sunshine When She's Gone" demo

bu gitarların ve davulun özellikle ritm gitarın ketron audya dan çıktığını söyleme sakın... bu ne yahu dehşet yamaha korg ve hatta roland ta bu sound yok... bu sounddan sonra bu alemde bu işin babası audya 5 tir bence... ayrıca çalışman çok güzel zevkle dinledim ve çok kıskandım :D harika herşey bu açıklamayı yapmasaydın hangi cubase de yaptın bunu diyecektim ve vst leri soracaktım inan

biz Audia'nın bı niteliklerini çoktan beri biliyorduk hocam, en çok da Bahri sayesinde...
Audia bulunduğu yeri gerçekten hak etmeyen bir alet...Ben hiçbir cihaz üzerinde bu kadar gerçeğe yakın özellikle davul ve gitar örneklemeleri görmedim...
Umarım Ketron bu aile şirketi kimliğinden çıkıp daha global bir marka olur...

Ch.

şahane!..çok beğendim!..nefis olmuş...ellerine sağlık....

çok güzel olmuş bahri hocam eline sağlık

harika bir kompozisyon olmuş Bahri hocam çok keyif alarak dinledim-hala dinliyorum:)

çok güzel olmuş bahri hocam eline sağlık

Dostum , ne yalan söyleyeyim , karar senin tabiki ama artık seni Audya ile görmek istiyoruz. :eek:

Bu arada , tam mesajı yazdım , ne göreyim: "YAMAHA psr A 2000 + EMO usb"

Doğru mu?

Selâmlar...

Merhaba.Bir kaç yorumda ben yapayım.Bende 3 senedir xd9 kullanıyorum.elimden geldiğince demo yapmaya çalışıyorum.Herzaman kendimce diyorum ketron kullanan ketronu bırakamaz çünkü doğallığı var gerçekçiliği var.Bütçem elverirse ileride Audya5 sahibi olmak isterim.saygılarımla.

Bu aletin daha iyi yerde olması gerekirdi. Tabii sizin demonuz aleti kullanımınız on numara olmuş.

ellerine saglik