• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-"Bon Jovi - Runaway" demo...

Cevap: Ketron Audya-"Bon Jovi - Runaway" demo...

Vay vay vay :) sevgili dostum tam benim kalemim bir çalışma olmuş..Gitarları pek beğenmedim demişsin ama bence çok hoş..Parçanın trafiği icrası sesler herşeyiyle 10 numara ayakta alkışlıyorum dostum..Emeğine yüreğine sağlık neşem yerine geldi valla...

Çok teşekkürler Murat.Elektro gitarlar aslında fena değil.Benim şanssızlığım, bir yıl kadar Juno Di kullanmak oldu :eek:

Marmaris'ten selâmlar...

çok hoş hocam...
lakin gitarlar konusunda sana katılıyorum.fazla yapay kalanlar olmuş.ama kötü demek de haksızlık olacaktır...
ancak davul ve bas çok hoşuma gitti.
iyi icraat eline sağlık...

Ch.

Teşekkürler Bahadır Hocam.

Haklısın bazı yerlerde benim de beceriksizliğim dolayısıyla gitarlar sırıttı.Ama olsun o kadar ; ileride daha iyilerini yaparız. :)

Marmaris'ten selâmlar...

Emeklerinize sağlık. Orjinali ile birebir. Gitarlar çok güzel geliyor kulağa. Güzel bir müzik ziyafeti oldu. Teşekkürler.

Çok teşekkür ederim Ali.Artık bir cihaz al da senin de demolarını dinleyelim.Özlettin kendini...

Selâmlar , sevgiler...

Süper yorum ve sesler...

Çok teşekkür ederim Mustafa Abi ; sağolasın.

Marmaris'ten selâmlar...

Merhaba .yazmadan duramayacağım.bence muhteşem bir çalışma tebrik ediyorum.Audya ve siz hakkını vermişşiniz.Bu arada audyayı bekleyenler sabırlı olun tünel müziğin seti bayramdan sonra hazırmış.Devamı bekleriz.saygılar.

Çok teşekkürler dostum ; selâmlar...

power gitarlar harika,harika bir sunum olmuş..elinize sağlık..ayrıca çift tekerlek olmasının dezavantajın yanında modülasyon olarak ikinci tekerinde avantajı var..ketrondaki bir özeliik şu an hiç bir klavyede yok.o da her tuşa nota ataması yapılarak süper bir sample elde edilmesi...tekrar elinize sağlık...

Çok teşekkürler ; selâmlar...

müthiş harika bir yorum ellerine sağlık eyeofthetiger79.çok beğendim.

Çok teşekkür ederim Ferdesu Hanım.(Ben müzisyen değilim ama)Sizin gibi bir müzisyenden övgü almak gurur verir bana...

Marmaris'ten sevgiler , selâmlar...

bugune kadar dinledigim en iyi yabanci demoydu,sizi tebrik ederim gercekten 10 numara olmus,basarilariniz daim olsun.....

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim dostum.

Selâmlar , sevgiler...

Gerçekten audyanın soundu harika korg diğer marka klavyeler oyuncak kalıyor ketronun yanında. Bu arada Audya 5 için set hayal oldu. Tünel müzik çoşkun ile anlaşamadı set konusunda. Tunel müzik xd9 ve sx3000 ses ve drum kitlerini audyaya konvert ederek set yapmaya çalışıyorlar. Audyada drumlara mix özelliği olmadığı için xd9 ve sx3000 gibi performasn vermez. Loop ritimler hazırlanması gerekiyor audya için çoşkun yapmıştı seti fakat tunel kesenin ağzını açmıyor. Para harcamdan da set kimse yapmaz.

Teşekkürler hocam.Bence de en iyi saund şu an(ritimli klavyelerde) "Ketron"da.Şu an Audya kullandığıma kimse aldanmasın ; "SX3000" de harika bir cihazdır.Benim hobi yaşantımda bir mihenk taşıdır ; SX3000 bende her zaman bir numara kalacaktır.Özledim desem yeridir... :eek:

Selâmlar...

Vaayyyy Bahri Hocam, yine patlatmışsın bombayı..
10 numara olmuş ellerine sağlık.
Bir an Bon Jovi ne zaman şarkıya girecek diye düşündüm, sonra demo olduğunu farkettim:)
Arayı uztama, demolara devam..
Selamlar

tebrikler dostum güzel bir çalışma yapmıssın davullar çok başarılı yüregine saglık

Şarkı zaten uzun zamandır dinlediğim bir şeydi.Yüreğine sağlık üstat ;)

Vaayyyy Bahri Hocam, yine patlatmışsın bombayı..
10 numara olmuş ellerine sağlık.
Bir an Bon Jovi ne zaman şarkıya girecek diye düşündüm, sonra demo olduğunu farkettim:)
Arayı uztama, demolara devam..
Selamlar

Öncelikle , cevap yazan , yorum yapan herkese tekrar teşekkürlerimi sunarım...

M.Ali merhaba.

Nasılsın ; konuşamadık bir süredir ; iyisindir umarım...

Valla , ketron ile tanışmam biraz da senin sayende oldu ; bu sebeple sana ayrıca teşekkür ederim.

Demo ile yorumuna gelince güldürdün beni yahu :) Çok teşekkür ederim...

T4 ile demolarını bekliyorum.İzmir'e yolum düşerse (sen de müsait olursan) görüşmek isterim.

Selâmlar , sevgiler...

Öncelikle , cevap yazan , yorum yapan herkese tekrar teşekkürlerimi sunarım...

M.Ali merhaba.

Nasılsın ; konuşamadık bir süredir ; iyisindir umarım...

Valla , ketron ile tanışmam biraz da senin sayende oldu ; bu sebeple sana ayrıca teşekkür ederim.

Demo ile yorumuna gelince güldürdün beni yahu :) Çok teşekkür ederim...

T4 ile demolarını bekliyorum.İzmir'e yolum düşerse (sen de müsait olursan) görüşmek isterim.

Selâmlar , sevgiler...

İyiyim ne olsun, iş güç vs. arada forumu takip etmeye çalışıyorum.
Fırsat buldukça T4'ü kurcalıyorum..
İlk fırsatta demo hazırlayıp paylaşıcam.
İzmir'e gelirsen ara mutlaka görüşelim.
Dikkat et kendine.
Selamlar

üstad çalışman çok güzel juno di videolarını tekrar izliyorum sanki ondaki gitar sesleri daha hoş yada o klavyeye daha fazla hakimsin gerçi sen bu klavyeyi alalıda çok olmadı diye hatırlıyorum...ama on numara selamlar:)