• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-"Nihavend Longa" demo...

Cevap: Ketron Audya-"Nihavend Longa" demo...

işte budur eyeof arkadasım tarafsız bakacaksın olaya hangisi hitap ediyorsa zevk senin para senin neyi istiyorsan hangi aleti istiyorsan onu alırsın. digerleri gibi diger klavyeye çamur atmayaksın yoktan yere.tebrik ediyorum bu yorumun için.

çok güzel çalışma olmuş,yıllarca ketron kullandım ketron sevgisi bende başkadır:)

Offf offf offf diyorum. Olay budur işte. Hocam siz ne yapmışsınız yahu. Tam benlik tarz bir çalışma. Çok ama çok seviyorum böyle Yeşilçam ile özdeş eserleri. Bravo bravo diyorum. Sınırları zorlamışsınız. Ketron audya tek başına bir orkestra. Sizin gibi yaratıcı, yetenekli ve çok iyi bir kulağın elinde neler yapılabiliyor. Ayakta alkışlıyorum ve bu tarz demolarınızın devamını daha sık diliyorum. Selamlar.

güzel çalışma...

pa800 kullanıyorum. 3x te bile bu gitar wahları olmuyor. Helal olsun ketrona ve size.
imrendim dogrusu sounda.

Gerçekten harika bir çalışma olmuş. Cihazın hakkını vermişsin doğrusu. Sana katılıyorum. Keşke imkanımız olsa da hepsinden birer tane alabilsek. Daha önce de söylemiştim. Darısı başımıza. Paylaşım için teşekkürler. Sevgiyle kal.

mükemmel...başka bişi demiyorum...

Gerçekten muhteşem olmuş, Ketron farkı ortada. Hocam ellerinize sağlık.