• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-"The Cranberries-Animal Instinct" demo

Cevap: Ketron Audya-"The Cranberries-Animal Instinct" demo

Bahri Hocam merhaba,

Epeydir bekliyordum Audya ile yapacağın demoları..
Tebrikler, cihaz gerçekten on numara..
İnşallah en kısa sürede devamı gelir bu performansın..
Bu arada ben de hala Audya 5 arıyorum, umarım denk gelir ve alırım.
Hayırlı günler..

Saygılar

Süper olmuş sound süper

elinize sağlık,bişey dikkatimi çekti solo seslerin pan ayarları orjinalmi..çünkü seslerde panlar tek tarafa çekilmişş..

Pa3x aldım ama bu audyanın bu kalitesini görünce korgdan gerçekten soğudum. Ketondaki sound farkı çok fark var korga göre. Abi senin kullandığın alet audya 5 mi ve ne kadara aldın belki bende korgdan ketrona geçerim.

arkadaşım işte senin aletin bu!hem senin hem aletin performansı süper.güzel günlerde kullan inşaallah.tebrik ederim.

Dostum , bu sebeple aldım zaten bu cihazı.Bana şu an için en çok hitap eden saund "Ketron"un saundu.PA3X ve Tyros4 de harika cihazlar , o başka...

Çok teşekkür ederim bu güzel yorumun için...

Bahri Hocam merhaba,

Epeydir bekliyordum Audya ile yapacağın demoları..
Tebrikler, cihaz gerçekten on numara..
İnşallah en kısa sürede devamı gelir bu performansın..
Bu arada ben de hala Audya 5 arıyorum, umarım denk gelir ve alırım.
Hayırlı günler..

Saygılar

Teşekkür ederim Mehmet Ali...

Piyasası (Türkiye'de) pek olan bir cihaz değil malesef.Bu sebeple biraz sabretmen gerekebilir.Mutlaka denkgelir bir ara.Bir de, şu Audya için yapılmakta olan set bir tamamlansın, cihazın talebi mutlaka artacaktır diye düşünüyorum...

Kendine iyi bak ; selâmlar...

elinize sağlık,bişey dikkatimi çekti solo seslerin pan ayarları orjinalmi..çünkü seslerde panlar tek tarafa çekilmişş..

Teşekkür ederim...

Ben hiçbir ayarla oynamadım.Benden önceki sahibi oynamış ise bilemem.Şu an için cihaza iyi hakim değilim.Zamanım da pek olmadığı için cihazı bile ayda bir ancak açabiliyorum...

İyi günler dilerim...

Pa3x aldım ama bu audyanın bu kalitesini görünce korgdan gerçekten soğudum. Ketondaki sound farkı çok fark var korga göre. Abi senin kullandığın alet audya 5 mi ve ne kadara aldın belki bende korgdan ketrona geçerim.

Öncelikle merhabalar...

Bendeki Audya 76 tuş olandan.Fiyatına gelince , piyasasının biraz daha altına aldım geçen ay.

Ben PA3X kullanmadım ; ancak Mustafa Abi'nin demolarından ve de internetteki diğer çalışmalardan gördüğüm kadarıyla çok iyii bir cihaz.Önceki PA serilerinden (saund olarak) gelişme göstermiş ; aslına bakarsan ben beğeniyorum "PA3X"i.Bence git bir mağazada dene cihazı.Düşüncelerine bakılırsa , içinde bulunduğun durum birebir çalarak,yaşayarak çözümlenebilecek bir hal almış.

Hayırlısı olsun...Selâmlar...

Hocam ellerinize sağlık. Açıkçası Audyayı aldığınız günden beri siteye her girdiğimde sizden bir demo arıyorum. Neyse ki bugün beklentim gerçekleşti. :) Performansınız olağanüstü. Cihaza ısındıkça sizden çok daha güzel dinletiler dinleyeceğimize eminim. Cihazın baterileri çok başka. Resmen canlı geliyor kulağa. Demolarınızın devamlarını merakla bekliyorum. İyi çalışmalar.

Hocam ellerinize sağlık. Açıkçası Audyayı aldığınız günden beri siteye her girdiğimde sizden bir demo arıyorum. Neyse ki bugün beklentim gerçekleşti. :) Performansınız olağanüstü. Cihaza ısındıkça sizden çok daha güzel dinletiler dinleyeceğimize eminim. Cihazın baterileri çok başka. Resmen canlı geliyor kulağa. Demolarınızın devamlarını merakla bekliyorum. İyi çalışmalar.

Çok teşekkürler Ali , sağol...

Daha ilk defa açtım cihazı diyebilirim.Geçenlerde bir açayım demiştim , açmamla elektriklerin gitmesi bir oldu.Korktum açıkçası ; dakika bir gol bir olacaktı.(Hava şartlarından dolayı son zamanlarda sürekli elektrikler gidiyor da :eek: Böyle bir saçmalık ancak bizim ülkemizde olur , orası başka tabi :mad: )

Demoya gelince , dediğin gibi , bateriler ve gitarlar süper cihazda.Çalarken zevk alıyorsun.Yanında sana eşlik eden bir davulcu ve gitarist varmış misali :)

Cihaza bir partner edasıyla yaklaşacak olursam :D daha henüz tanışma aşamasındayız.Zamanla ilişkimiz ilerleyecek diye düşünüyorum. :)

Fırsat buldukça demo hazırlamaya çalışıyorum.

İyi günler dilerim dostum, selâmlar...