• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron audya5 ciftetelli

• Konbuyu başlatan murto2
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K
Cevap: ketron audya5 ciftetelli

Korg kadar şu Audyo ya set yapılsa şu an fanatik derecede korgçu olanlar bile bu cihazı göz ardı edemezler diye düşünüyorum.Sizinde elinize sağlık güzel bir 2 telli olmuş.Açıkcası korg i serisinden beri korg kullanan biri olarak gerek soundların temizliği gerekse ritimlerin canlılığı drumsların ve altyapının tane tane gelmesi etkileyici.Zaten sample sesler gerçeği aratmıyor.

Korg kadar şu Audyo ya set yapılsa şu an fanatik derecede korgçu olanlar bile bu cihazı göz ardı edemezler diye düşünüyorum.Sizinde elinize sağlık güzel bir 2 telli olmuş.Açıkcası korg i serisinden beri korg kullanan biri olarak gerek soundların temizliği gerekse ritimlerin canlılığı drumsların ve altyapının tane tane gelmesi etkileyici.Zaten sample sesler gerçeği aratmıyor.
Korg ise pa 800 ile yaptıgi buyuk degisimi pa3x e kadar teknolojik olarak ilerletsede hep birbirine benzeyen pa serileriyle piyasaya hakim oldu paralı usbler hariç piyasadaki kitler,sesler,setler çoğu ya aynı yada birbirine çok yakın çoğu pa 800 kitleriyle yazılan setler.

Suan baya ritim calismalari yapiliyor bu ritimler benim kendi imkanlar dahilinde uyarladigim ritimler ama sunu samimiyetle söylüyorum ketronun hakki cok daha farkli insallah bir gün onlarida duyariz.

Cok guzel ve kaliteli olmuş. Elinize sağlık. Audya bambaşka bir cihaz. Devamı gelir inşallah boyle demolarin

Tesekurler belki bilmeyen arkadaslar vardir yapmis oldugum bütün ritimleri facede taskin set paylasimda paylasiyorum.