• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

..:: Ketron Audya5 Demo Video ::..

betermen

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.kirklarelipolisevi.pol.tr
Enst.
Korg Pa800 - Pa3xPro
.
Merhabalar Arkadaşlar,
Daha önce paylaşıldımı bilemiyorum ancak YouTube da Hakan Çebi arkadaşımızın demo videosunu izledim.
Güzel bir çalışma olmuş. Ketron kullanıcılarına ve merak edenlere biraz olsun fikir verebilir.
Link ==>>

Cevap: ..:: Ketron Audya5 Demo Video ::..

bu ses ve ritmler tünel müziktenmi? yoksa arkadaşın kendi çalışmalarımı acaba??

Audya nın batı ses ve ritmleri beni mest etmesine rağmen mesela bu videodaki kanun ve diğer Türk ses ve ritmleri bende tam bir hayal kırıklığı yaşattı Audya Tyros ve Pax'lerle ile kıyaslanmıyormuydu?

bu ses ve ritmler tünel müziktenmi? yoksa arkadaşın kendi çalışmalarımı acaba??
Hakan Çebi arkadaşımız genelde ritim ve sesleri kendisi oluşturur. Ancak buradaki ses ve ritimler hakkında bilgim yok. Kendisine bilgi alırsak yazarım.

Audya nın batı ses ve ritmleri beni mest etmesine rağmen mesela bu videodaki kanun ve diğer Türk ses ve ritmleri bende tam bir hayal kırıklığı yaşattı Audya Tyros ve Pax'lerle ile kıyaslanmıyormuydu?
Klavye yeni bir klavye tabi daha işlenecektir. Ancak bu ilk intibada size katılıyorum. Hakan Çebi Arkadaşımızın klavye çalışmaları iyi düzeyler arasındadır.

benim anlamadığım tek konu şu bu aleti tünel müzik satacak ve karşılığında para kazanacak ya Allah aşkına nasıl bir iştirki bu adamların umrunda bile değil daha aleti tanıtacak bir demo bile yok sitelerinde bu adamlar ne yapıyor onu anlamış değilim vede bi daha tövbe çok sevmeme rağmen ketrona

.
Belki de zamanı gelince açıklamalar, demolar, videolar gelecektir.
Çünkü iyi ve kusursuz bir reklam iyi kazanç getirir diye düşünüyorum.

2007 yılında ilk tanıtımı yapılmış ve yaklaşık 2 yıldır piyasada olan(6,5 oktavlı olan erken çıktı) orgun ithalatçı sitesinde demosuna rastlamıyorsunuz....Ondan sonra da korg satıyormuş diyorlar.....

tünel müzik herhalde tünel kazmakla meşkul piyasa ya çıkış için

yıllar önce SD1 içinde ses ritm yapılacak denmişti..yıllarca bekledim..doğru dürüst hiç bir şey yapılmadı..audyayı alalı neredeyse 1 seneyi geçti hala hiç bir şey yok..15 20 tane ses 3 tane davul seti..yazılmış bir ritm bile yok hala elimde..Allahtan ben batı müziği çalıyorum da ihtiyacım pek olmuyor. olduğu zamanda kendi yaptığım bir set var onunla idare ediyorum yada mp3 ile idare ediyorum..bari idareten sx yada xd serisinden çevirip verselerde idare etsek ..o da yok..Türk müziği yapan ve audya almayı düşünen arkadaşlar mutlaka beklesinler ne yapıldığını görmeden almasınlar derim...