• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron dx9 cular buraya

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
evet arkadaşlar ketron xd9 cular kabuğuna çekilmiş gibi. kendimi forumlarda yalnız hissetmeye başladım.6 yıldır bu forumlardayım hiç bu kadar sessizlik olmamıştı.
Lütfen şu an xd9 kullananlar bu başlık altında kendilerini tanıtırlar mı?

Cevap: ketron dx9 cular buraya

slm ben delli diyar ,cok hakliin kardesim .ben ritim yaziyorum gecen yazdigim ritimleri verdim siteye kimseden ses yok .isteyen kimse yok galiba.herkese slm

selam
bende xd9 yok ama sx3000 var ritm yazmaya yeni yeni başladım amatörce.benim en büyük sıkıntım güncel ritmler yok hep eski tarz ritmler var ortada yani günümüz müziğine uygun modern ritmler olmalı diyorum.

birde sizi bulmuşken sorayım ben aleti yeni aldım acemisyim biraz.aletin plus 3 mü 4 mü olduğunu nerden anlarım.

slm.bende xd9 kullanıcısıyım..

selam
bende xd9 yok ama sx3000 var ritm yazmaya yeni yeni başladım amatörce.benim en büyük sıkıntım güncel ritmler yok hep eski tarz ritmler var ortada yani günümüz müziğine uygun modern ritmler olmalı diyorum.

birde sizi bulmuşken sorayım ben aleti yeni aldım acemisyim biraz.aletin plus 3 mü 4 mü olduğunu nerden anlarım.

ketroncular burada toplanalım xd9 sx3000 ne farkeder aynı org
ayrıca arkadaşlar yarın kısmetse istanbula gidiyorum plus4 yükleteceğim sizede tavsiye ederim hatta vocader de taktırabilirim
plus4 de edi zurna var ayrıca çok güzel synth sesler yüklenmiş yeni drum kit
insan efektleri (tamammı devammı-son ki üç dört yapıştıııır vb)
bunlar varsa plus4 oluyor

ketroncular burada toplanalım xd9 sx3000 ne farkeder aynı org
ayrıca arkadaşlar yarın kısmetse istanbula gidiyorum plus4 yükleteceğim sizede tavsiye ederim hatta vocader de taktırabilirim
plus4 de edi zurna var ayrıca çok güzel synth sesler yüklenmiş yeni drum kit
insan efektleri (tamammı devammı-son ki üç dört yapıştıııır vb)
bunlar varsa plus4 oluyor

benimki plus 4 değil o zaman.sen bi yüklet bakalım güzelse belki bende yükletirim.şimdiden hayırlı olsun sana.bilgiler için tşk.

Ben de ketron xd9 kullanıyorum. Set olarak plus4 seti kullanıyorum çok memnunum.

bende amatör xd9 kullanıyorum çok sağlam bence...ritim hafızası biraz daha büyük olsaymış...

Bende xd9 kullanıyorum Plus 3 set kullanıyorum. Baazen kendim için ufak tefek ritimler yazabiliyorum ama genelde pek uraşmıyorum. Bu arda herkezin dediği gibi gerçekten artık ketron forumunda büyük sessizlik var.

yeni aldım bende plus 3 var güzel alet valla pa 50 kullanıyordum ama 50 den 55 den daha güzel saundları temiz çıkyor iyi alet düğün için 4 nasıl bilmiyorum yakından incelemek lazım ama burda kimsede yok xd 9